Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада сприяє звільненню осіб, які були викрадені окупаційними військами (ВІДЕО)

20 квітня 2022 - 14:10

У зв’язку із частими випадками викрадення людей на території Запорізької області при обласній військовій  адміністрації працює спеціальна “гаряча лінія”. У разі  викрадення цивільних осіб військами окупанта, рідні та близькі можуть телефонувати за номером 0800-503-508   та повідомляти деталі. Про це розповів секретар комісії із забезпечення дотримання норм міжнародного гуманітарного права Євген Коваленко. Наразі дуже важливим є оперативне повідомлення про такі випадки задля пришвидшення процесу звільнення та безпеки громадян.

  • Відбуваються обміни, у які потрапляють цивільні особи. Влада вчиняє всі дій, щоб наші люди опинились в безпеці. Однак є обставини, коли близькі люди не повідомляють про взяття в заручники окупаційними військами їх рідних, що ставить їх життя під загрозу. Нагадую, що для того, щоб ваші рідні та близькі особи мали можливість потрапити в списки на обміни, потрібно повідомити на гарячу лінію обласної військової адміністрації.

Євген Коваленко зазначив, що на “гарячу лінію” потрібно повідомити прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, обставини зникнення, телефони рідних або близьких.

Нагадуємо, телефон “гарячої лінії” Запорізької обласної військової адміністрації 

0800-503-508.

Заява секретаря комісії із забезпечення дотримання норм міжнародного гуманітарного права Євгена Коваленка за посиланням

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також