Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Через активні бойові дії значно ускладнюються аварійно-відновлювальні роботи з надання комунальних послуг

22 квітня 2022 - 10:00

На сьогодні, 21 квітня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 21 629 абонентів у 72 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби відновлено енергопостачання 7 308 родин на території обслуговування Пологівських, Оріхівських та Василівських районних відділень.

Через активні бойові проводити аварійно-відновлювальні роботи по іншим населеним пунктам області не має можливості.

Без газопостачання загалом по області на сьогодні знаходиться 65 383 абоненти у 81 населеному пункті області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби 21.04.2022 у м. Пологи відновлено роботу шафового газорегуляторного пункту, відключеного ще 16.04.2022 внаслідок ведення інтенсивних бойових дій. Також було відновлено роботу пошкоджених 21.04.2022 внаслідок обстрілу розподільних газопроводів низького тиску у містах Оріхів, Пологи, Василівка та у с. Підгірне Василівського району.

Разом з тим, минулої доби через пошкодження внаслідок обстрілу комбінованого будинкового регулятору тиску у с. Залізничне Пологівського району без газопостачання залишилися 12 абонентів. Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт. 

Ситуація із водопостачанням без змін. За наявною інформацією на сьогодні відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району. 

За уточненою інформацією загалом по області на сьогодні повністю зруйновано або частково пошкоджено 538 домоволодінь.


 

Департамент культури та інформаційної  політики

Читайте також

Захищають справедливість та закон: у Запоріжжі слідчих Нацполіції привітали з професійним святом

Релоковані громади Мелітопольського району: відверто про здобутки та проблеми

Заступник голови обласної державної адміністрації Бухаріна Людмила Михайлівна

Підприємці Запоріжжя та області!

Без черг і кабінетів: подати заяву на засоби реабілітації тепер можна онлайн

В Запоріжжі триває ліквідація наслідків після підступної нічної атаки ворога

У Запоріжжі СБУ ліквідувала чергову схему втечі «ухилянтів» за кордон

«Поранення – це травми, і я вмію з ними працювати», – тренер з тхеквондо готовий допомогти ветеранам відновитися за допомогою спорту

Загалом упродовж доби окупанти завдали 403 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1223-го дня війни

Події червня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Підземна школа – безпечна, спортивний майданчик – будується