Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

ЗОВА зосереджує свої зусилля на пошуку громадян, які були захоплені представниками рф

25 квітня 2022 - 12:25

Керівник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів нараду з головами районних державних адміністрацій, де вони обговорили проблемні питання регіону. Окрім цього, до онлайн-дискусії долучилися голови територіальних громад, які доповіли про поточну ситуацію у кожній ТГ.

Як зазначили голови райдержадміністрацій, на деяких тимчасово окупованих територіях проблемними залишається питання пенсійних та соціальних виплат. Через активні бойові дії ускладнюється ситуація з видачею готівки. Тому обласна військова адміністрація та відповідні органи продовжують співпрацювати задля вирішення цієї проблеми.

Крім цього, складною залишається ситуація з транспортуванням ліків на тимчасово окуповані території. Так, обласна та місцева влада продовжують кооперувати свої зусилля для пошуку більш ефективних способів їх доставлення. Також на нараді обговорили важливість врахування необхідної кількості ліків та особливості передачі деяких препаратів. 

Попри напружену ситуацію в регіоні, обласна влада продовжує боротися із результатами дій окупаційних військ, які своїм терором нанесли велику шкоду мирному населенню. За можливості, відновлюється робота комунальних підприємств на територіях. Крім цього, керівник обласної військової адміністрації Олександр Старух зазначив, що наразі ЗОВА зосереджує свої зусилля на пошуку громадян, які були захоплені представниками рф. Він нагадав на важливості оперативного інформування про такі випадки. Насамперед, потрібно звертатися до правоохоронних органів, обласної військової адміністрації, щоб зафіксувати такий злочин, і усі компетентні органи найскоріше почали працювати на визволення людей.  

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також