Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

4 травня 2022 - 10:45

 На сьогодні, 04 травня, ситуація із енергопостачанням не змінилася. Протягом минулої доби інформація про нові пошкодження електромереж не надходила. Загалом через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 22 615 абонентів у 73 населених пунктах Запорізької області.

Через активні бойові дії на території обслуговування Гуляйпільських, Оріхівських, Василівських електромереж та не допуск до місць пошкодження електромереж з боку військових не було можливості виконувати тут аварійно-відновлювальні роботи.

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 68 709 абонентів у 86 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби внаслідок обстрілу у м. Оріхів пошкоджено підземний розподільний газопровід низького тиску (без газопостачання залишилися 13 споживачів).

Разом з тим, 03.05.2022 у містах Запоріжжя та Гуляйполе було усунуто отримані внаслідок обстрілів пошкодження газопроводів низького тиску (відновлено газопостачання 16 абонентів). Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Протягом минулої доби інформація про пошкодження об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Кількість пошкоджених внаслідок ведення бойових дій житлових будинків постійно збільшується. За оперативною інформацією загалом по області на сьогодні повністю зруйновано або частково пошкоджено 742 домоволодіння.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також