Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

За даними офіційної міської влади курортного міста, в Бердянську окупанти погрозами перешкоджають отриманню гуманітарної допомоги населенням.

5 травня 2022 - 16:40

Обласна влада тримає на контролі та оперативно вирішує проблеми на територіях районів Запорізької області. Сьогодні відбулась нарада з представниками громад Пологівського району, на якій обговорили важливі питання життєдіяльності територій.

Так, начальник управління транспорту та зв’язку ЗОВА  Роман Пісарев поінформував, що у Пологівському районі наявні проблеми з мобільним зв’язком. Це результат пошкоджень ліній комунікацій,  а у деяких випадках - через відсутність електроенергії. Зважаючи на постійні обстріли, оператори проводять ремонт лише тоді, коли це безпечно.

Громади району звітували про соціальні виплати та заробітну плату працівникам медичних та навчальних закладів. Представники громад доповіли, що майже всі виплати проводять вчасно. Виключенням є громади, у яких наявні проблеми зі зв’язком, проте вже шукають шляхи вирішення цього питання.

Про необхідність фіксації усіх руйнувань та збитків нагадав Дмитро Кабанов, заступник начальника департаменту ЖКГ та будівництва ЗОВА. Для відшкодування цієї шкоди у майбутньому, варто сконцентрувати свою увагу на якісному веденні списків та фотофіксації зруйнованих об'єктів. Громади створюють спеціальні комісії, які фіксують ці об’єкти, проте у деяких випадках цю роботу відтерміновують через небезпеку.

Під час наради порушувалось і питання евакуації не мобільних людей з території, які зазнають обстрілів. Голова Пологівської РДА Артур Крупський наголосив на необхідності якнайшвидшого вивезення людей з населених пунктів, які знаходяться на лінії розмежування. 

Окремого розгляду потребує питання викрадень та зникнень. Головам громад вкотре нагадали, що слід повідомляти про всі випадки затримань чи взяття в полон. Відповідні служби фіксують кожен випадок та працюють над скорішим поверненням наших людей.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

З Чехії до України – з любов’ю: в кожного маленького українця має бути щасливе дитинство

Права, обов'язки, державні символи: в Запоріжжі організували квест до Дня Конституції

Платформа «Діалог влади та бізнесу» у Запоріжжі: кластери – шлях до економічного зростання

Нові можливості після служби: стартувала реєстрація на ярмарок вакансій для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин

Реформа публічного управління інвестиціями: як громадам залучати інвестиції для відбудови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 375 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Підписав указ про відзначення званням Герой України Максима Устименка, одного з найкращих наших пілотів

Хвилина мовчання на вулицях Запоріжжя: біль, вдячність, пам’ять

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 29.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 395 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Пам’ять – в кожному подиху вітру: в День Конституції в Запоріжжі вшанували загиблих Захисників та Захисниць України