Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Керівники промислових підприємств піклуються про безпеку працівників та стабільне функціонування в умовах воєнного стану

10 травня 2022 - 16:35

Сьогодні очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів зустріч із керівниками промислових підприємств міста. В нараді також взяли участь представники Управління стратегічних галузей виробництва ЗОВА. 

Під час зустрічі обговорили важливі питання стосовно функціонування підприємств в умовах воєнного стану, зокрема,  безпечне перебування працівників на робочих місцях. 

Варто зазначити, що у Запоріжжі продовжують свою роботу більшість великих промислових підприємств, які забезпечують економічну стабільність нашого регіону. 

Директори виробничих установ зазначили, що задля безпеки людей обладнали бомбосховища. Там є необхідне - вода, консерви та інші продукти з довгим терміном зберігання. Представники деяких підприємств мають намір створити ще й додаткові укриття. 

Окрема ситуація склалася з працівниками, які не можуть залишити своє робоче місце. Це пов’язано з безперервним виробництвом та постійним функціонуванням обладнання. 

Крім того, в ході наради торкнулися теми постачання сировини на промислові підприємства, зокрема, які надходили до нас з тимчасово окупованих територій. Наразі, з цим виникають певні проблеми, але обласна влада шукає альтернативні шляхи задля їх вирішення. 

У свою чергу, керівник Запорізької ОВА Олександр Старух наголосив, що важливим залишається питання збереження робочих місць. Для цього підприємства мають працювати та далі налагоджувати зв’язки, адже наше виробництво високо цінується, навіть за кордоном.

  • Економіка має працювати. Дійсно, в умовах воєнного стану промислові підприємства стикаються з багатьма проблемами. Ми спостерігаємо порушення і логістичних, і сировинних ланцюгів. Але ми відпрацьовуємо алгоритми вирішення цих питань. До нашої роботи долучається й центральне керівництво. В таких важких умовах ми маємо бути незламними, - підкреслив очільник ЗОВА Олександр Старух. 

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також