Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

Запрошуємо журналістів

29 вересня 2005 - 10:43

          

 

            30 вересня (п’ятниця) об 11-00 в залі 300 ОДА відбудеться зустріч голови облдержадміністрації  Ю. Артеменка з представниками туристичної галузі області.

            Мова піде про співпрацю новоутвореного управління культури та туризму облдержадміністрації та туристичних організацій регіону. Кращі з кращих отримають нагороди.

 

                                                           Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Свобода як відповідальність: головний урок наших революцій

«Безпека дітей – головне! Офлайн навчання школярів означає, що батьки залишаються в Запоріжжі працювати і творити майбутнє України», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України Тетяна Бережна

«Діалог влади і бізнесу»: на яку підтримку від держави можуть розраховувати запорізькі підприємці

«У Запоріжжі почула багато пропозицій, які трансформуємо в урядові рішення», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України – з робочою поїздкою у Запоріжжі

Ніч, що знову розбила тишу: Запоріжжя оговтується після ворожого удару ФАБом по Шевченківському району

Упродовж доби окупанти завдали 387 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1366-го дня війни

85 історій любові й болю: на меморіалі «Дерево пам’яті» у Запоріжжі з’явилися нові дзвіночки полеглих Героїв

У прифронтових районах Запорізької області розпочинається обов’язкова евакуація дітей

Сила, тепло та надія: у Запоріжжі відзначили День захисту дітей

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Кожна дитина має право на щасливе дитинство: Запорізька область відзначає міжнародний День захисту дітей