Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада сприяє допомозі безпритульним тваринам

18 травня 2022 - 13:05

Проблема покинутих собак та кішок стала особливо актуальною під час воєнного стану.

Війна змусила тисячі українців покинути власні осели. Люди евакуюються часто поспіхом і не завжди знаходять можливість потурбуватися про домашніх улюбленців та взяти їх із собою. Вже відомо щодо сотень випадків  кинутих тварин. Більшість з них приречена на загибель, адже аби вижити поза домом, вони не мають необхідних звичок. Допомогти покинутим тваринами намагаються зоозахисники. Вже понад десяти новим вихованцям з початку військової агресії рф саме з-поміж домашніх тварин надав допомогу притулок родини Лілії та Анатолія Мухіних в м. Запоріжжя. Власними зусиллями вони вже багато років годують, лікують та надають прихисток майже 60 собакам і кішкам. За словами зоозахисників, щодня покинутих тварин стає більше. Тому закликають своїх однодумців проявити турботу про покинутих тварин. В майбутньому сподіваються на спільне комплексне розв’язання проблеми безпритульних тварин в країні.

За допомогою представників обласної влади вдалося залучити вітчизняних благодійників. Напередодні директор Департаменту захисту довкілля ЗОВА Сергій Карпій передав притулку першу партію допомоги.

Але в будь-якому випадку можливості притулку родини Мухіних обмежені. Тому тут будуть раді будь-якій допомозі. Фінансову підтримку можна надати, переказавши гроші - номер карти 5168 7573 9157 6784, Лілія Мухіна. Крім того, усі небайдужі можуть приходити та допомагати в догляді тварин (т. 099-613-28-88).

 

Департамент культури та інформаційної політики 

Читайте також