Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласний гуманітарний штаб почав співпрацювати з штабом партії “Слуга Народу”

19 травня 2022 - 14:20

Заступниця голови Запорізької ОВА Злата Некрасова відвідала головне відділення партії “Слуга Народу” у Запорізькій області. Обласний гуманітарний штаб почав співпрацювати з обласним штабом партії. Вже сьогодні у відділенні люди можуть отримати продуктові пакунки.

З початку повномасштабної війни багато людей втратили свої домівки та були вимушені евакуюватися на підконтрольні Україні території. Весь цей час до Запорізької області різні організації та волонтери надсилають гуманітарні вантажі.

  • Зараз дуже важлива ця підтримка. Ці люди потребують допомоги, в них не залишилось нічого. Вони зараз без роботи, осель, - пояснила Злата Некрасова.

Обласним гуманітарним штабом у рамках співпраці зі  штабом партії “Слуга Народу” вже було відвантажено продуктові набори та польські продукти.

  • Ми відвантажили продуктові набори та позиції польської продукції, які можливо розсортувати та сформувати продуктові набори для видачі людям, а саме евакуйованим  з інших територій Запорізької області, - повідомила Злата Некрасова.

Тепер у Запоріжжі працює 9 пунктів видачі гуманітарної допомоги, 7 з них розташовані у кожному районі. Майже з самого початку війни працює   гуманітарний хаб   у виставковому центрі “Козак-Палац”.  Тепер центр видачі гуманітарних пакунків буде працювати і у головному штабі партії Слуга Народу. 

Для отримання продуктового набору необхідно надати паспорт та довідку переселенця. Інформацію про них вносять у електронну базу. Якщо це жінка з дитиною – роблять спеціальну помітку, яка означає, що така жінка   матиме можливість отримати усе необхідне й для дитини – дитяче харчування, засоби гігієни, памперси.

 

Новий гуманітарний центр працює з понеділка по п’ятницю, субота та неділя – вихідні. Всім людям вистачить продуктових наборів, щодня їх отримують 100-200 людей.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також