Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Пологівський район продовжує фіксувати руйнування, завдані окупантами цивільним об’єктам

19 травня 2022 - 15:10

Згідно доручення голови Запорізької обласної військової адміністрації щодо підтримки горизонтальної та вертикальної комунікації з територіями області, сьогодні відбулась нарада з територіальними громадами Пологівського району.

Важливою темою для обговорення стало питання фіксації руйнувань в результаті бойових дій та тимчасової окупації деяких територій представниками рф. Олександр Старух зауважив, що Запорізька область – один з регіонів, який зазнав найбільших матеріальних збитків. До того ж, на деяких територіях продовжуються активні бойові дії, що спричиняє нові руйнування. Очільник ЗОВА черговий раз нагадав про важливість реєстрації всіх збитків. Однак, попри важливість цього процесу, керівництво нагадує, що головне – не наражати себе на небезпеку.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЗОВА Віталій Литвиненко нагадав про внесення змін до постанови № 380, відповідно до якої передбачається, що юридичні особи також мають право на подачу інформації про зруйноване нерухоме майно. Повідомлення надаються через застосунок Дія, ЦНАПи або нотаріуса. Також посадовець нагадав, що попередня фіксація руйнувань є, в першу чергу, завданням місцевої влади. Повна ж фіксація здійснюватиметься після завершення бойових дій.

Обговорили на нараді й питання освіти. Представники обласної влади зауважили, що головним завданням   є, насамперед,  збереження життів людей. З огляду на це представникам громад  надано рекомендації щодо подальшого алгоритму дій для працівників сфери освіти. Окрім цього, від Міністерства освіти і науки України також регулярно надходять рекомендації щодо організації освітнього процесу та оплати праці вчителів, і на місцях повинні неухильно їх дотримуватися.

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також