Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області поступово вирішують проблеми з соціальними виплатами

20 травня 2022 - 12:15

Пенсійні й соціальні виплати залишаються гострим питанням на тимчасово окупованих територіях. Про це сьогодні говорили на нараді керівника Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха з головами райдержадміністрацій і територіальних громад.

Так, до кінця не вирішено питання з видачі готівкових коштів населенню на тимчасово окупованих територіях. Вони нараховані у повному обсязі, але через те, що деякі банківські установи не працюють, залишається проблема з самою видачею грошей. 

Але, як зазначалося раніше, Департамент соціального захисту населення ЗОВА вже подавав свої пропозиції до Кабінету Міністрів України щодо розширення переліку банків для отримання населенням всіх видів коштів на тимчасово окупованих територіях.

Що стосується освітнього процесу, керівник ЗОВА Олександр Старух зазначив, що це питання продовжує залишатись на постійному контролі. Пріоритетною складовою для всіх територій є насамперед збереження інтелектуального потенціалу молоді, складу фахівців освітньої сфери, а також створення безпечних та комфортних умов безпосередньо для здобувачів освіти.

Окрім того, на нараді обговорили проблеми, які виникають із доставленням гуманітарної допомоги та медикаментів на тимчасово окуповані території. Однак обласна влада спільно з місцевими органами управління отримує актуальну інформацію про потреби кожної з громад. Зокрема, продовжує знаходити альтернативні й безпечні шляхи доставлення вантажів та розв’язання інших нагальних питань.

 

Департамент культури та інформаційної політики 

 

Читайте також