Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Виплата соціальних коштів та доставлення готівки залишається нагальним питанням для громад Бердянського району

20 травня 2022 - 14:30

Керівництво Запорізької обласної військової адміністрації та представники Бердянського району продовжують вибудовувати модель роботи в умовах воєнного стану. Так, сьогодні на нараді учасники обговорили тему соціальних виплат   у громадах району. 

До розв’язання проблем територій долучені Пенсійний фонд та Укрпошта. І хоча зараз пенсійний фонд не працює на місцях, його робота продовжується дистанційно. Мешканці мають можливість звернутися на гарячу лінію організації. Що стосується переведення коштів на рахунки людей, то процедура здійснюється відповідно до графіка. Крім цього, обласна влада продовжує відстежувати загальну фінансову ситуацію на території Бердянського району.

Керівниця апарату Запорізької обласної військової адміністрації Зінаїда Бойко також відзначила активну допомогу Укрпошти та голів громад, які, вибудовуючи якісну комунікацію, оперативно вирішують проблемні питання району. Окрім цього, мешканцям регіону нагадують про важливість сплачення податків для загального функціонування економіки та для подальшої виплати заробітної плати. 

Також присутні обговорили загальну безпекову ситуацію на території Бердянського району та рух гуманітарних вантажів. Через те, що окупаційні війська блокують дороги, сповільнюється процес перевезення гуманітарної допомоги. Обласна влада закликає не ігнорувати встановлені правила перевезення продуктів та медичних препаратів. 

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також