Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

21 травня 2022 - 11:30

На сьогодні, 21 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 21 626 споживачів у 74 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 290 родин у селах Роботіне та Новопрокопівка на території обслуговування Токмацького районного відділення. Також фахівці енергокомпанії заживили частину знеструмлених абонентів по Оріхівських електромережах (світло повернули 1 047 споживачам).

Разом з тим, через обстріли виникли пошкодження в Більмацьких мережах, внаслідок яких були знеструмлені 500 домівок в с. Гусарка. Проводити аварійно-відновлювальні роботи тут, а також по решті знеструмлених територій через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж бригади енергетиків не мали можливості.

Ситуація із газопостачанням без суттєвих змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 69 983 абоненти у 89 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби внаслідок риття траншей окупаційними військами було пошкоджено підземний газопровід середнього тиску у с. Абрикосівка Василівського району.

Разом з тим, у м. Гуляйполе Пологівського району було відновлено пошкоджені раніше того ж дня газопроводи низького тиску.

Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Протягом минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі. Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Ворожі війська продовжують завдавати обстрілів по населеним пунктам області, внаслідок чого пошкодження отримують житлові будинки. За наявною інформацією на сьогодні по області повністю зруйновано або частково пошкоджено 1 117 домоволодінь.

 

Читайте також