Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Засіяні поля, на яких вириті окопи, також є об’єктами для відшкодування

30 травня 2022 - 12:55

Запорізька обласна військова адміністрація продовжує відпрацьовувати та розв’язувати нагальні проблеми регіону. Так, на нараді очільника ЗОВА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів  було розглянуто низку актуальних питань із життєдіяльності області.

В першу чергу, обговорили тему підготовки до нового опалювального сезону.   Так, директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЗОВА Віталій Литвиненко розповів про початок профілактичних робіт в системах опалення  на території міста Запоріжжя та Запорізького району.  Наразі вже проведена низка випробувань   системи опалення. Що стосується цієї роботи на тимчасово окупованих територіях, рішення стосовно перевірок функціонування систем життєзабезпечення приймаються у робочому порядку з огляду на наявну там ситуацію. Окрім розробки нових алгоритмів роботи у сфері ЖКГ, обласна влада також шукає альтернативні варіанти забезпечення опалення.

Також керівник Запорізької ОВА вчергове нагадав про важливість фіксації збитків, які виникли в результаті збройної агресії рашистів. Сьогодні, окрім зруйнованих будівель, варто приділити особливу увагу збиткам, які несуть сільськогосподарські виробники. Наприклад, вириті на території засіяного поля окопи також належать до об’єктів, які потребують відшкодування. 

Через активні бойові дії не зникає потреба в евакуації мирного населення. Так, обласний центр продовжує приймати та реєструвати вимушених переселенців з усіх гарячих точок. Окрім тимчасового розміщення обласна влада також займається інформуванням  людей щодо дій під час надзвичайних ситуацій. Тимчасово переміщеним особам надається інформація  стосовно можливостей виїхати у більш безпечні регіони країни або ж за кордон. Також обласна влада займається евакуацією людей із різних комунальних установ. Окрема увага приділяється організації  перевезення людей з особливими потребами. Зараз на території міста Запоріжжя влаштовано усі умови для їх комфортного  перебування, зокрема,  із дотриманням необхідних норм та спеціально навченим персоналом.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також