Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області встановлено новий порядок перетину лінії розмежування

2 червня 2022 - 10:00

Згідно встановленого порядку, перетинання лінії зіткнення особами та автотранспортом, а також переміщення вантажів (товарів), здійснюється у складі гуманітарних колон через визначені блокпости поблизу с. Кам’янське. 

Колони формують щоденно з 09.00 до 16.00. Місце формування гуманітарних колон для цивільних осіб, волонтерів та вантажного транспорту – паркувальний майданчик біля авторинку (вул. Оріхівське шосе, 36, м. Запоріжжя). 

Через можливу небезпеку, військовослужбовці та представники правоохоронних органів, які несуть службу на блокпостах, мають право, у разі потреби, проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, які перевозяться через лінію зіткнення.

Правила перетину лінії зіткнення

Для перетинання лінії зіткнення в напрямку території, на якій держава здійснює свої повноваження в повному обсязі, здійснюється громадянами України за наявності документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

У разі відсутності документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, або за наявності інформації, що свідчить про причетність особи до вчинення кримінального чи адміністративного правопорушення, вона затримується та доставляється до органів Національної поліції.

При перетині лінії зіткнення в напрямку тимчасово окупованих територій здійснюється громадянами України, які мають сформулювати причини необхідності перебування на цій території, та за наявності документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, реєстрацію місця проживання або наявність права власності на житло чи земельну ділянку на непідконтрольній території.

У разі виникнення безпосередньої загрози життю та заподіяння шкоди здоров'ю громадян у районі розміщення блокпосту може бути введене тимчасове обмеження (заборона) руху транспортних засобів та осіб.

Щоб оформити та подати заявку для виїзду на тимчасово непідконтрольну територію, необхідно: 

1. Роздрукувати і заповнити Заявку встановленої форми або заповнити власноруч заявку на аркуші форматом А4 відповідно до пунктів визначених у вищезгаданій заявці (зразок Заявки розміщений на офіційних сайтах Запорізької обласної військової адміністрації в розділі «ІНШЕ» (https://www.zoda.gov.ua/), Запорізької міської ради в розділі «КОРИСНЕ» (https://zp.gov.ua/uk/page/korysne) або заповнити Google Форму за посиланням наведеним у таблиці.

 2. Надіслати заповнену Google Форму чи направити фотографію Заявки на електронні адреси або за допомогою одного з безкоштовних додатків (месенджерів) для обміну повідомленнями: WhatsApp, Telegram, Viber.:

 

 

для мешканців Бердянського району


096-04-08-912 (WhatsApp, Telegram)

evakobrda@ukr.net


для мешканців Василівського району


098-33-02-519 (WhatsApp, Telegram, Viber)

vasl_ns@i.ua


для мешканців Запорізького району


066-99-39-725 (Telegram, Viber)

super_alex816@ukr.net


для мешканців Мелітопольського району


095-142-00-46 (WhatsApp, Telegram)

evakuazia@gmail.com


для мешканців Пологівського району


067-61-24-503 (WhatsApp, Telegram, Viber)

pologevacuation@gmail.com


для мешканців

м. Маріуполь


https://t.me/doroga_domoy_mrpl


для мешканців інших областей


на паркувальному майданчику обладнане

робоче місце працівника з приймання таких заявок


!!! Для приймання заявок від мешканців інших областей, а також від осіб, що не мають технічної можливості для подання власноруч заповненої заявки за допомогою електронної адреси або  безкоштовних додатків (месенджерів), на паркувальному майданчику обладнане робоче місце працівника з приймання таких заявок.!!!

3. Отримати зворотну комунікацію про включення на обрану (або іншу) дату до списків відповідного району та номер у списку.

4. У разі підтвердження включення до складу гуманітарної колони в обраний день прибути на паркувальний майданчик біля авторинку (вул. Оріхівське шосе, 36, м. Запоріжжя) для формування гуманітарної колони. При собі мати другий екземпляр роздрукованої заявки.

 

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також