Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обстріли окупантів унеможливлюють поновлення постачання комунальних послуг

4 червня 2022 - 12:10

На сьогодні, 04 червня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 22 644 абоненти у 77 населених пунктах Запорізької області.

Сьогодні вночі внаслідок ворожих обстрілів у високовольтних мережах ПАТ «Запоріжжяобленерго» виникли серйозні пошкодження. Зокрема, погашалися 3 повітряні лінії електропередачі 35 кВ та 8 підстанцій, через що були знеструмлені близько 14 000 домівок у Пологівському районі (Оріхівські електромережі).

Попри складні умови роботи, станом на 08:00 енергетики заживили більшу частину погашених споживачів, аварійно-відновлювальні роботи тривають.

По решті територій (Гуляйпільському та Василівському районним відділенням) ситуація протягом минулої доби суттєвих змін не зазнала. Через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження мереж аварійно-відновлювальні роботи проводити неможливо.

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 75 702 абоненти у 97 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби у м. Пологи внаслідок обстрілу пошкоджено підземні газопроводи середнього тиску.

Разом з тим, минулої доби у м. Гуляйполе було відновлено роботу газорегуляторного пункту, відключеного ще 29.05.2022 через значні пошкодження розподільних газопроводів середнього тиску внаслідок ведення інтенсивних бойових дій. Відновлено газопостачання 534 споживачів.

Також у м. Пологи та с. Преображенка Пологівського району усунуто завдані раніше того ж дня внаслідок обстрілу пошкодження газопроводів низького тиску.

Через ведення активних бойових дій та недопуск до місць пошкоджень у інших населених пунктах області проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі. Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

За наявною інформацією минулої доби внаслідок обстрілів зазнали пошкоджень житлові будинки у м. Гуляйполе, селах Преображенка та Успенівка Пологівського району. Інформація щодо кількості пошкоджених будинків та ступеню завданих пошкоджень уточнюється.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Стан водних біоресурсів на контролі ОВА та громад

Міжнародні партнери підтримують постраждалі внаслідок руйнування Каховської ГЕС громади

Керована авіабомба влучила в медзаклад у прифронтовому місті

За добу окупанти завдали 97 ударів по території Запорізької області – наслідки влучань задокументували правоохоронці

В обласному центрі відкрили ще один заклад розміщення ВПО

СБУ повідомила про підозру черговій зрадниці, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим у Кам’янка-Дніпровському районі

Юрій Малашко: “Дієві заходи, аби мінімізувати задуху біоресурсів мають бути вжиті негайно”

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 09.06.2023

471 доба повномасштабного вторгнення в Запорізьку область

Увага! Планові підривні роботи!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.06.2023, 471

Росією керують нелюди, які особисто є найбільшою катастрофою на планеті – звернення Президента України