Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Спеціалісти працюють над відновленням надання комунальних послуг між обстрілами

5 червня 2022 - 10:00

На сьогодні, 05 червня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 22 596 абонентів у 80 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 1 147 родин Пологівського району (Оріхівські електромережі). Також енергетики усунули одиничне відключення в електромережах м. Запоріжжя.Водночас внаслідок бойових дій вчора додалося пошкоджень у Василівських електромережах, через що були знеструмлені 4 населені пункти (загалом 1 100 домівок). Проводити аварійно-відновлювальні роботи тут, а також по Гуляйпільському районному відділенню через бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електрообладнання не має можливості.

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 75 452 абоненти у 97 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.Минулої доби внаслідок обстрілу пошкоджено газопроводи низького тиску у містах Пологи та Оріхів.Разом з тим, минулої доби у м. Гуляйполе було відновлено роботу газорегуляторного пункту, відключеного ще 29.05.2022 через значні пошкодження розподільних газопроводів середнього тиску внаслідок ведення інтенсивних бойових дій. Відновлено газопостачання 252 споживачів.Також вчора та сьогодні зранку у містах Пологи та Оріхів усунуто завдані раніше внаслідок обстрілів пошкодження газопроводів низького тиску.Через ведення активних бойових дій та недопуск до місць пошкоджень у інших населених пунктах області проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі. Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Через активні бойові дії та постійні обстріли кількість пошкоджених житлових будинків постійно збільшується. За наявною інформацією на сьогодні в області повністю зруйновано або частково пошкоджено 1 376 домоволодінь.

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Залучити світ до реалізації формули миру – зараз одне з ключових завдань для України

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 09.12.2022

Олександр Старух про оперативну ситуацію в регіоні

Олександр Старух: “Лише відповідальне ставлення до енергетичних обмежень дасть нам по-справжньому світле майбутнє”

В Запорізькій області відновлено моніторинги автобусних маршрутів

Як отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за програмою Доступні ліки у військовий час

Жителі прифронтових громад Пологівського та Запорізького районів продовжують отримувати паливні дрова

Наслідки ворожого обстрілу Запорізького району

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 09.12.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2022, 289 доба

Дякую всім, хто посилює нашу державу і допомагає людям. Звернення Володимира Зеленського 8.12.2022

Олена Зеленська відкрила розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок збройної агресії РФ