Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Населені пункти Запорізького краю продовжують потерпати від ворожих обстрілів

8 червня 2022 - 12:45

Так, в Оріхові та селі Преображенка Оріхівської ОТГ були пошкоджені обладнання енергопостачання, внаслідок чого більшість домівок місцевих жителів були довгий час знеструмлені. При цьому, в Преображенці окупанти влучили в декілька будинків, які на даний час повністю зруйновані.

Також поліцейські зафіксували декілька нових фактів обстрілів в Оріхові та селі Новоданилівка Оріхівської ОТГ. З’ясовано, що від розриву ракетних снарядів пошкоджено домівки та усю прибудинкову територію: розбиті вікна в помешканнях, пошкоджено шиферне покриття на дахах, зруйновані парканні огорожі у дворах жителів.  

В багатьох будинках відбулося займання, про що також надійшли повідомлення як від місцевих мешканців, так і від працівників ДСНС. Деякі домівки вигоріли вщент, деякі – частково пошкоджені. Також мешканці Оріхова повідомили, що від розриву ракетних снарядів в їх домівках потрощило дахи та повилітали вікна. Залишились зруйнованими двори, гаражі та інші прибудовані помешкання.

Від прильотів ушкоджень зазнав авто-, мототранспорт, який знаходився у дворах оріхівців. 

Окрім помешкань громадян російські злочинці обстріляли Оріхівську ветлікарню. В результаті – пошкоджений двір, зірвані двері, вилетіли вікна. Зруйновано п’ять ремонтних боксів, розташованих на території медичної установи разом із автотранспортом, який в них знаходився.

Також впродовж минулої доби до поліції надійшла інформація про те, що російські злочинці обстріляли територію виправної колонії в селі Мала Токмачка. Внаслідок збройної атаки пошкоджено парканну огорожу, альтанку, ліхтарі освітленні та одне з приміщень колонії – в ньому вибиті вікна, зруйновані стіни та фасад.

Жителі Оріхова надали інформацію щодо одного постраждалого чоловіка, який під час обстрілу отримав тяжкі тілесні ушкодження кінцівок. Наразі 42-річний потерпілий знаходиться на лікуванні у медичному закладі.


Департамент культури та інформаційної політики 

Читайте також