Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Старух розповів про евакуацію та комунікацій з територіями Запорізької області

10 червня 2022 - 17:25

В етері телеканалу Апостроф-ТВ очільник Запорізької ОВА поділився подробицями про стан тимчасово окупованих територій та маневрів окупаційних військ. Ситуація на лінії розмежування у Запорізькій області стала спокійнішою. Це пов'язано з перегрупуванням ворожих військ.

Евакуація з тимчасово окупованих територій продовжується. Це відбувається приватним транспортом або з волонтерами.

  • Під час війни немає чогось безпечного. Небезпека існує завжди. Люди могли чекати по декілька діб, окупанти не пропускали. Транспортний потік не вщухає, люди приїздять, - повідомив Олександр Старух.

Тим часом озброєні вороги не відступають, лише частково відводять певні підрозділи. Окупанти продовжують утримувати лінію фронту.

  • Зв'язок з окупованими територіями є. Люди виїжджають звідти. Працює також телефонний зв'язок та інтернет, хоча періодично він зникає. На деяких територіях в обмеженому обсязі та режимі працюють органи місцевого самоврядування, лікарі та соціальні працівники, - заявив Олександр Старух.

Ситуація на окупованих територіях складна. На людей здійснюється психологічний тиск. Окупанти продовжують викрадати людей. Спеціальна комісія фіксує ці випадки та прикладає усіх зусиль для найшвидшого їх звільнення.

 

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Запоріжжя отримало чергову партію техніки від міжнародних партнерів

Локальні бренди – сила громад: крафтові виробники Запоріжжя шукають нові шляхи для зростання

Масована ворожа атака на Запоріжжя: 10 людей поранено, майже сотню будівель пошкоджено

День спротиву окупації Криму: у Запоріжжі підняли кримськотатарський прапор

Крим: 12 років спротиву

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1463-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.02.2026

Загалом впродовж доби окупанти завдали 720 ударів по 31 населеному пункту Запорізької області

60 хвилин бігу заради пам’яті: у Запоріжжі відкрито реєстрацію на всеукраїнський забіг

«Українці потребують більшої підтримки, щоб подолати виклики, які виникли через війну»: делегації Конгресу США та УВКБ ООН відвідали Запорізьку область

Два мільйони гривень на енергонезалежність: запорізькі підприємці можуть повернути частину витрат на генератори та СЕС

Від генераторів до пального: запорізькі ФОПи можуть отримати до 15 тисяч гривень на безповоротній основі