Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька обласна філармонія відкрила літній концертний сезон просто неба

12 червня 2022 - 11:50

Вчора у Запоріжжі відкрили літній сезон концертів. Музиканти Запорізької обласної філармонії здивували глядачів не лише композиціями класичної та народної музики, а й інструментальним виконанням сучасних хітів та джазом.

Пісня віками супроводжує українців впродовж усього життя. І навіть у складні часи наш народ стоїть пліч о пліч, співаючи та перемагаючи ворогів. Сам концерт пройшов під гаслом "Ми із Запоріжжя, ми із України".

На початку артисти філармонії, а разом із ними і всі присутні, заспівали гімн України та "Ой у лузі червона калина", яку сьогодні переклали на десятки мов світу і співають всюди. 

Директор Департаменту культури та інформаційної політики Владислав Мороко розповів, що за ініціативи Запорізької обласної військової адміністрації проводяться концерти, які мають на меті підняти бойовий дух захисників та мирних мешканців. Посадовець  подякував музикантам за їх роботу.

  • Понад три місяці наші сини, дочки та батьки ціною власного життя на фронті виборюють майбутнє для країни. Збройні Сили вигнали ворога з Київщини, Чернігівщини, Сумщини, Харківщини, боронять Україну на Донеччині та Луганщині, просуваються в Запорізькому  та Херсонському напрямках. У кожного свій фронт. У працівників культури фронт на сцені. Я дякую філармонії та всім колегам, які дарують українцям щастя та відпочинок.

Також Владислав Мороко розповів, що за три місяці музиканти провели велику кількість концертів для тимчасово переміщених осіб та військових, а тепер учасники обласної філармонії вирішили порадувати і містян. Такі концерти будуть періодично відбуватися у різних локаціях Запоріжжя.

  • Музика завжди була поруч з українцями і надихала на перемогу. Ми вже провели 35 концертів для воїнів ЗСУ, представників Національної гвардії та переселенців, і дуже радіємо, що тепер можемо порадувати музикою і самих запоріжців. Не залишаємо роботу. В планах працювати кожен тиждень на різних локаціях. Ця ідея належить Департаменту культури та інформаційної політики  Запорізької обласної військової адміністрації, за що ми їм щиро вдячні. Разом до перемоги!, - розповіла директорка Запорізької обласної філармонії Ірина Конарєва. 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

До уваги пасажирів!

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 06.02.2023

Гвардія Наступу: долучайся до бригади НГУ “Азов”

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 07.02.23

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 07.02.2023, 349 доба

Ключове питання – наші дії на передовій. Звернення Володимира Зеленського 06.02.2023

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 06.02.23

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 05.02.2023

Контроль якості атмосферного повітря та забезпечення населення деревиною для опалення в зимовий період - Департамент захисту довкілля ЗОВА звітував про роботу за 2022 рік

«Перевізник зима - 2023»: у Запорізькій області відбулась перевірка транспортних засобів

Запорізька ОВА передала військовим габіони для укріплення оборонних споруд

Нові руйнування цивільної інфраструктури на Запоріжжі – поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів