Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Комунальники відновлюють електро-, водо- та газопостачання в області

14 червня 2022 - 10:00

 На сьогодні, 14 червня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 21 997 абонентів у 78 населених пунктах Запорізької області.

 Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання понад 14 тисяч родин у 32 населених пунктах регіону. Зокрема, енергетики повністю заживили споживачів м. Бердянськ, що були знеструмлені раніше через пожежу на одній з підстанцій. Аварійно-ремонтні роботи, що розпочалися позавчора, на сьогоднішній ранок завершені, «світло» повернули ще 6 000 абонентам.

Фахівці Запорізьких міських електромереж усунули пошкодження електрообладнання та відновили енергопостачання загалом 6 200 запорізьких родин.

Також вчора були заживлені 1 825 споживачів Оріхівського районного відділення, 360 абонентів Вільнянських електромереж та 8 споживачів Токмацького районного відділення.

По Гуляйпільському та Василівському районним відділенням ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електрообладнання аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових пошкоджень та відключень не зафіксовано.

Ситуація із газопостачанням без суттєвих змін. За наявною інформацією на сьогодні по області без газопостачання знаходиться 81 112 абонентів у 107 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби внаслідок обстрілів було пошкоджено газопроводи середнього тиску у с. Новоандріївка Оріхівської громади та розподільні газопроводи низького тиску у м. Оріхів.

Разом з тим, у м. Оріхів були усунуті завдані внаслідок обстрілу того ж дня пошкодження розподільного газопроводу низького тиску.

Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень у інших населених пунктах області проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі. 

Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

 Постійні обстріли з боку ворожих військ призводять до збільшення пошкоджених житлових будинків. За наявною інформацією на сьогодні в області повністю зруйновано або частково пошкоджено 1 472 домоволодіння.

Читайте також

Залучити світ до реалізації формули миру – зараз одне з ключових завдань для України

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 09.12.2022

Олександр Старух про оперативну ситуацію в регіоні

Олександр Старух: “Лише відповідальне ставлення до енергетичних обмежень дасть нам по-справжньому світле майбутнє”

В Запорізькій області відновлено моніторинги автобусних маршрутів

Як отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за програмою Доступні ліки у військовий час

Жителі прифронтових громад Пологівського та Запорізького районів продовжують отримувати паливні дрова

Наслідки ворожого обстрілу Запорізького району

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 09.12.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2022, 289 доба

Дякую всім, хто посилює нашу державу і допомагає людям. Звернення Володимира Зеленського 8.12.2022

Олена Зеленська відкрила розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок збройної агресії РФ