Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Рятувальники ліквідували масштабну пожежу в м. Пологи (оновлено)

16 червня 2022 - 23:25

16 червня о 19:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у Пологах. 

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить складське приміщення заводу «Коагулянт» на загальній площі 800 кв. м. У не експлуатованій споруді зберігались лаки і фарби, які раніше використовувались в технологічному процесі.

Майже дві години знадобилось рятувальникам, аби приборкати пожежу. Наразі проводиться проливка та розбір конструкцій, щоб запобігти повторним займанням. 

Завдяки правильно вибраному вирішальному напрямку гасіння вдалося запобігти розповсюдженню вогню на поруч розташовані споруди.

Хімічної загрози для населення міста та області немає. 

Підрозділи ДСНС продовжують працювати на місці події. Причина пожежі встановлюється. Дані щодо постраждалих уточнюються.

Від ГУ ДСНС залучилось 3 одиниці техніки та 25 рятувальників.

 

Департамент культури та інформаційної політики


Читайте також

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 29.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 395 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Пам’ять – в кожному подиху вітру: в День Конституції в Запоріжжі вшанували загиблих Захисників та Захисниць України

На шляху до спортивної вершини: Кушугумська громада вболіває за талановиту боксерку

Символи стійкості: у Запоріжжі вручили державні нагороди до Дня Конституції

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 28.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 459 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1220-го дня війни

Платформа «Діалог влади та бізнесу» у Запоріжжі: кластери – шлях до економічного зростання

«Життя – це боротьба, а боротьба – це шлях до себе»: ветеранів та їхні родини запрошують на безоплатні тренування з вільної боротьби

Як діяти під час стресу, надзвичайної ситуації чи тривоги: у Запоріжжі обговорили психологічну готовність громад

«Добре, що до нас прислухалися і зробили так, як ми хотіли», – мешканці пошкодженого ворогом будинку обживаються у відремонтованих оселях