Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Комунальні служби працюють над відновленням постачання послуг після обстрілів

24 червня 2022 - 10:00

На сьогодні, 24 червня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 24 385 абонентів у 80 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 3 000 споживачів. Зокрема, енергетики заживили родини с. Івана Франка та частину м. Пологи (загалом 380 абонентів), що були знеструмлені на минулий ранок через ворожі обстріли. Також вчора фахівці компанії відновили енергопостачання 2 285 домівок у 3 населених пунктах на території обслуговування Оріхівського районного відділення.

На жаль, вже цієї ночі через активні бойові дії побільшало пошкоджень у Пологівських мережах, внаслідок чого на ранок знеструмлено ще 2 932 родини у селах Пологи, Кінські Роздори та у м. Пологи.По Гуляйпільському та Василівському районним відділенням ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження мереж вчора аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

За наявною інформацією на сьогодні по області без газопостачання знаходиться 80 986 абонентів у 108 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.Минулої доби у м. Оріхів було усунуто завдані внаслідок обстрілів 21.06.2022 пошкодження розподільних газопроводів низького тиску. Відновлено газопостачання 23 споживачів.Цієї ночі внаслідок обстрілу у смт Балабине було пошкоджено розподільні газопроводи низького тиску, частину з яких на ранок вдалося відновити. Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень у інших населених пунктах області проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Минулої доби інформація про нові пошкодження об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району. Крім того, внаслідок обстрілів у м. Оріхів та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району пошкоджено водопровідні мережі, артезіанські свердловини та інші споруди.Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району. Стоки без очищення скидаються до р. Карачокрак і далі потрапляють у р. Дніпро.

Внаслідок ворожих обстрілів продовжує зростати кількість постраждалих житлових будинків. Протягом минулої доби обстрілів з реактивних систем залпового вогню та ствольної артилерії зазнали м. Гуляйполе Пологівського району, смт Балабине та с. Новояковлівка Запорізького району. Інформація щодо кількості пошкоджених будинків та завданих ним пошкоджень уточнюється.

Читайте також