Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Освітні заклади регіону мають відповідати всім вимогам безпеки

27 червня 2022 - 13:40

Питання евакуації, фіксації руйнувань, освітнього процесу та інші обговорили сьогодні на нараді очільника Запорізької ОВА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів й голів РВА.

Так, директорка Департаменту соціального захисту населення Марина Нотанова зазначила, що в Запорізькій області триває евакуація громадян з небезпечних територій. Особливо це стосується вразливих категорій населення, які перебувають в комунальних інтернатних закладах тощо. Також є велика потреба в додаткових місцях для розселення тимчасово перемыщених осіб, тому що їх кількість обмежена. Але, як розповіла посадовиця, обласна влада продовжує налагоджувати комунікацію та дружні зв’язки з містами центральної та західної України, щоб наші мешканці мали можливість перебувати там у комфортних та спокійних умовах. 

Ще одне питання, яке розглянули присутні, стосується фіксації руйнувань та збитків, які завдає ворог на території області. Наразі частково або повністю зруйновано 3620 об’єктів інфраструктури та житлового фонду. На сьогодні найактивніші бойові дії відбуваються у Пологівському районі. Також постійно зростає кількість пошкоджених об’єктів на території Запорізького та Василівського районів. Керівник ЗОВА Олександр Старух зазначив, що факти злочинів з боку окупаційних військ мають бути обов’язково зафіксовані, а всі необхідні у цьому випадку заходи повинні вживатися невідкладно.

Про організацію освітнього процесу в Запорізькій області розповіла директорка Департаменту освіти і науки Запорізької ОВА Людмила Бухаріна. Так, продовжується підготовка до здачі мультипредметного тесту. Враховуючи військову ситуацію, локації, де проводитимуть іспит, мають відповідати всім вимогам безпеки. 

Окрім цього, наразі відпрацьовується питання підготовки до нового навчального року. Керівництво ЗОВА запевнило, що 1 вересня навчання обов’язково розпочнеться, разом із тим, в школах мають бути обладнані бомбосховища та встановлена спеціальна техніка для передачі сигналів повітряної тривоги. 

 

Департамент культури та інформаційної політики 

 

Читайте також

Президент виступив на Донорській конференції союзників України з країн Північної Європи (Відео)

Внаслідок ворожих ударів по чотирьом населеним пунктам області є загиблі – поліція документує злочини рф на Запоріжжі

На Запоріжжі 5,8 тисяч осіб знайшли роботу за 7 місяців 2022 року

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 11.08.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 11.08.2022, 169 доба

Що більше буде втрат в окупантів, то швидше зможемо звільнити нашу землю. Звернення Президента 10.08 (Відео)

Затверджено новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

Управління транспорту та зв’язку ЗОВА продовжує перевірки обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 09.08.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 09.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 10.08.2022