Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Україна відповідно реагуватиме на загрози з боку Придністров’я – Володимир Зеленський

27 червня 2022 - 19:05

Будь-які дії на тимчасово окупованій території Молдови – у Придністров’ї, які загрожуватимуть Україні, отримають відповідну реакцію, утім, варто уникати дестабілізації в цьому регіоні. Про таке заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Президентом Молдови Маєю Санду в Києві.

Він розповів, що на зустрічі з молдовською колегою обговорювалося питання загроз із територій, які тимчасово окупувала Росія.

«Якщо буде – я вважаю, що це глобальна помилка. Ті чи інші сигнали ми отримуємо, вони неприємні. Але ці люди, які перебувають у Придністров’ї, мають знати: для нас це буде не удар, а ляпас. А ми точно відповімо ударом», – сказав Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи має він інформацію щодо можливого удару з боку Придністров’я.

Водночас Володимир Зеленський наголосив на необхідності підтримання стабільної ситуації в цьому регіоні.

«Я вважаю, що передусім ми всі маємо робити так, щоб не було дестабілізації в регіоні. Ми всіляко це демонструємо. Ми зараз воюємо з Росією на нашій землі, хоча ви бачили, що неодноразово були ракетні удари і з боку Білорусі», – зазначив він.

Президент також зауважив, що білоруський народ не підтримує війну проти України, а обстріли та атаки з території Білорусі здійснюють російські війська.

Мая Санду зі свого боку зазначила, що Молдова відстежує ситуацію в Придністров’ї, і запевнила, що у разі виникнення загроз її країна інформуватиме партнерів.

«Ми б хотіли упевнитися, що не виникне ситуації, яка може дестабілізувати подальшу обстановку. Наші інституції продовжують відстежувати ситуацію, і, звісно, якщо трапиться щось, що викликатиме стурбованість, ми будемо вживати заходів та інформувати наших партнерів», – сказала Президент Молдови.

 

За матеріалами Офісу Президента України

Читайте також

«Сім’я – коріння нашої сили»: в Запоріжжі організували родинне свято

«Найголовніше – бачити своїх дітей щасливими», – багатодітна мама Юлія Біли

Понад 57 тисяч споживачів – знову зі світлом

3700 схвалених заявок: як у Запорізькій області працює державна програма житлових ваучерів

ПРЯМА ЛІНІЯ із Гнатюком Михайлом Васильовичем

«Діалог влади та бізнесу»: приватизація під час війни – від викликів до можливостей

Справжня сила – коли йдеш пліч-о-пліч: у Запоріжжі до Міжнародного дня сім’ї організували спортивно-розважальну програму для родин

Сім’я для кожної дитини: як в Запорізькій області розбудовують систему підтримки батьківства

Перемога життя: з початку року в Запорізькій області народилися 825 дітей

Упродовж доби окупанти завдали 772 удари по 44 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.05.2026

Евакуація під атакою дронів: військові та поліцейські евакуювали двох останніх жителів села у прифронтовій громаді