Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запрошуємо долучитись до збору спогадів війни 2014-2022

1 липня 2022 - 10:15

У Запоріжжі продовжує працювати проєкт «Усна історія ...», започаткований ще в 2014 році патріотично налаштованими істориками міста Запоріжжя. Після початку російської агресії його робота не припинялася. Вчені і небайдужі громадяни продовжують збирати спогади про хід війни з агресором.

За ці роки було видано п'ять томів спогадів учасників російсько - української війни 2014 - 2022 років. Всього ж матеріалів зібрано наразі на сім – останні два томи вже готові до друку.

У лютому 2022 року, з початку повномасштабної війни з росією, історики не припиняли, а навпаки, активізували збір інформації. Вже восени планується видання першої збірки, присвяченої героїчній боротьбі українського народу проти росії з лютого цього року.

Щоб бути в курсі  оперативної інформації щодо ходу війни як в Україні, так і в Запорізькій області, підписуйтесь на телеграм канал Департаменту культури та інформаційної політики ЗОВА. Також надсилайте власні матеріали та фото на електронну адресу vladmoroko1973@gmail.com та станьте активним учасником  проєкту!

Пишаємося нашими колегами, що зі зброєю в руках боронять Волю України! Підтримуємо наших громадян, надаючи їм гуманітарну допомогу! Свято віримо в нашу Перемогу! Долучайтеся до проєкту!Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також