Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Фонді держмайна пропонують скористатися сервісом Оренда.Допомога

7 липня 2022 - 10:05

Оренда.Допомога - новий сервіс, який дозволяє в умовах війни допомогти орендарям майна держави. Зараз серед них чимало тих, хто віддає свій прибуток на допомогу армії або виготовляють важливу для людей продукцію, є ті, хто в орендованих приміщеннях розміщує українських біженців. Інші опинились у скрутному становищі. 

У складні часи ми маємо підтримувати одне одного. Тому Фонд створив платформу, на якій орендарі можуть зареєструвати заявку на отримання грошової допомоги від донорів і надати аргументацію в потребі такої підтримки https://orenda.gov.ua/orenda-dopomoha/

В свою чергу, донори зможуть через цей сервіс допомогти бізнесу, та повністю або частково сплатити за оренду державного майна. Також є можливість вийти на зв’язок з підприємцями, які потребують підтримки,  для уточнення деталей. 

Благодійники, - фізичні та юридичні особи, - самостійно обирають, кому саме вони хочуть надати допомогу, а також розмір такої допомоги. 

Фонд держмайна, зі свого боку, перевіряє та підтверджує чинність договорів оренди  підприємцями, які заповнили анкету для отримання допомоги. Фонд виступає модератором платформи, не впливаючи на розподіл чи надходження коштів. 

Оренда.Допомога допоможе малому та середньому бізнесу знайти необхідну підтримку в умовах війни, та дозволить зберегти робочі місця. А донорам - знайти тих, кому готові допомагати. 

Разом переможемо!

 

За матеріалами ФДМУ

Читайте також