Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада працює над автоматизацією роботи в гуманітарних хабах

11 липня 2022 - 12:35

Функціонування гуманітарних хабів, освітній процес, фіксація військових злочинів, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб - про все це сьогодні очільник Запорізької ОВА Олександр Старух говорив   з керівниками структурних підрозділів.

На нараді  розглянули низку проблемних питань та можливі шляхи їх розв’язання.

Обласна та місцева влади продовжують створювати хаби для кожного окремого району області, які наразі перебувають у тимчасовій окупації. Посадовці працюють над тим, щоб вони функціонували в автоматичному режимі. Тут людям будуть надані всі необхідні соціальні послуги. Усі центри є транзитними пунктами, де люди матимуть можливість комфортно відпочити та вирушити у більш спокійні місця до стабілізації військової ситуації у нашій області. Такі хаби утворюють не лише для мешканців Запорізької області, а й для ВПО з сусідніх областей, наприклад Херсонської, потік переселенців з якою зараз є найбільшим.

  • До роботи у таких хабах долучаються представники органів влади і місцевого самоврядування. Так, ми прохаємо херсонських колег підключатись і піклуватись про своїх земляків. Це логічно і правильно. Таким чином робота буде організована більш ефективно, а люди будуть відчувати себе більш захищено і комфортно, - зауважив керівник Запорізької ОВА Олександр Старух. 

Крім цього, на території Запорізького регіону продовжується створення укриттів на базі комунальних закладів та встановлення систем оповіщення. Обласна влада закликає мирних мешканців всього регіону не нехтувати повідомленнями про загрозу та у випадку потенційної небезпеки вирушати до укриттів.  

Також  Олександр Старух ще раз нагадав на важливості фіксувати факти руйнувань об’єктів інфраструктури, житлового фонду та інші злочини, які чинить ворог. Для цього у кожній територіальній громаді створюються робочі групи, які тримають на контролі ці питання.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Від сучасних розробок до планів у сфері ШІ: науковці ЗНУ відзначили День науки

Запоріжжя та Львівщина обмінюються досвідом задля розвитку ЦНАПів

«Всеукраїнські шкільні ліги»: в Запоріжжі визначили переможців обласного етапу з баскетболу, черліденгу та футзалу

Майбутнє української нації: 40 нових учасників посвятили до юнацького руху «Байда»

Впродовж доби окупанти завдали 434 удари по 15 населених пунктах Запорізької області.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.05.2025

На Запоріжжі фестиваль «Поетичний травень» став святом творчості та підтримки військових

В Запоріжжі відзначили кращих медсестер та сімейних лікарів

Приватизація та оренда майна в умовах війни: як перетворити виклики на можливості

Приватизація та оренда майна в умовах війни: як перетворити виклики на можливості

Відновлення та спілкування: ветерани у Запоріжжі можуть безоплатно відвідувати тренування з настільного тенісу

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»: у Запоріжжі відбувся День спільнодії