Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій ОВА обговорили плани підготовки до зимового періоду

27 липня 2022 - 21:05

Закупівля вугілля, накопичення резервів, стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до опалювального сезону в умовах воєнного стану та інші питання сьогодні розглянули на селекторній нараді, яка відбулася під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова. 

У  нараді взяли участь керівник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух, його заступник Геннадій Тимченко й директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЗОВА Віталій Литвиненко. 

Київські посадовці зауважили, що план з накопичення вугілля на складах виконується з позитивною динамікою. Це стосується й газових сховищ. Крім того, спираючись на ситуацію, повинні бути створені стратегічні запаси. За словами Міністра, країна має впевнено увійти в опалювальний сезон. 

Ще одне питання, яке обговорили на нараді, стосується стану підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, спроможність населення здійснювати розрахунки за надані комунальні послуги та відновлення зруйнованих мереж внаслідок агресії рф. Олександр Старух зазначив, що підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, які знаходяться на підконтрольній території, виконують свої функції. Два розташовані у тимчасово окупованому Бердянську та Мелітополі. Ці установи в межах можливості готуються до зимового періоду та надають послуги.

Очільник регіону також зауважив, що складна ситуація склалася в обласному КП “Водоканал”. З восьми структурних підрозділів шість знаходяться на тимчасово окупованій території та один безпосередньо у зоні бойових дій у Степногірську, тому послуги там не надаються. Що стосується міста Запоріжжя, то комунальне підприємство працює, підготовка до зими відбувається за планом. Рівень сплати за спожиті послуги залишається стабільним. 

 

Департамент культури та інформаційної політики 

 

Читайте також

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: у Запорізькій області стартує реєстрація на щорічну всеукраїнську акцію

Для військових та їхніх родин розширили соціальний супровід

Імена, що назавжди залишаться поруч

Спорт, який розвиває фізичні та психологічні якості: у Запоріжжі ветерани можуть безоплатно займатися греко-римською боротьбою

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 432 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1225-го дня війни

Освітній проєкт «Еліта UFuture»: тисяча школярів Запорізької області відвідають кращі підприємства України

«Війна принесла безліч болючих проблем, але й згуртувала нас», – голова Пологівської РДА Артур Крупський про життя громад Пологівщини

Запоріжжя відзначило День податківця України: кращі співробітники податкової отримали нагород

Героям – шана, ветеранам – підтримка: рішення Координаційної ради при ЗОВА

Прогнози на врожай: потреби Запорізької області у продовольчому зерні будуть забезпечені у повному обсязі