Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

СБУ скерувало до суду обвинувальний акт стосовно зрадниці, яка перейшла на бік окупантів

28 липня 2022 - 11:00

СБУ передала до суду обвинувальний акт стосовно зрадниці, яка добровільно перейшла на бік ворога та почала співпрацювати з окупантами. Представники агресора призначили безталанну акторку на посаду «в.о. голови адміністрації міста Василівка» на Запоріжжі.

До свого «високого призначення» новоспечена очільниця міста мріяла про акторську кар’єру. Одного разу навіть була запрошена на участь у масовці в одному з українських серіалів, але успіху не мала.

Зрозумівши, що «зіркове» майбутнє їй не світить вона зосередилась на  підприємництві та відкрила станцію технічного огляду. Справи йшли кепсько, аж доки у місто не прийшли «Zпасители». Зрозумівши, що настав її «зірковий час» вона запропонувала окупантам свої послуги та отримавши згоду почала їм прислуговувати. 

На СТО вона налагодила ремонт та фарбування військової техніки рф, забезпечувала постачання запасних частин до техніки. Щоб окупанти оцінили її старання дала вказівку працівниками наносити на пофарбовану військову техніку символ війська-агресора – літеру «Z».

Також вона забезпечила постачання будівельної техніки, із задіянням якої окупанти створили фортифікаційні споруди для протидії ЗСУ.

Зусилля зрадниці не пройшли марно, окупанти запропонували їй посаду виконуючої обов’язки «голови адміністрації м. Василівка», на що вона з радістю погодилась.

Впевнені, що на цій посаді вона довго не протримається, українська феміда покладе край її діяльності, «феніта ля комедія».

Слідчі СБ України в Запорізькій області кваліфікували дії колаборантки за ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. 

Обвинувальний акт стосовно зрадниці скеровано до суду для розгляду у порядку спеціального судового провадження.

За вказаний злочин їй загрожує довічне позбавлення волі.

Викриття зрадниці здійснювались за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

 

Читайте також

Усі разом ми повертаємо Україні Україну. Звернення Володимира Зеленського 21.03.2023

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 21.03.2023

Звільнення Мощуна стало одним із поворотних моментів нашої боротьби й початком ворожого кінця – Глава держави

Які земельні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Перебувайте у безпечних місцях до завершення "повітряної тривоги"

Населені пункти Запорізької області продовжують піддаватися ворожим обстрілам – докази воєнних злочинів рф задокументувала поліція

У Запорізькій ОВА підписали державні прапори, які передадуть у Сполучені Штати Америки

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

За матеріалами СБУ до 8 років позбавлення волі засуджено керівницю «військово-цивільної адміністрації сіл Семенівка та Григорівка»

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 21.03.2023

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.03.2023, 391 доба