Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Увага!

4 серпня 2022 - 08:30

Сьогодні вночі ворог завдав низки ракетних ударів по Запорізькій області.

Одна ракета поцілила поблизу автомобільної траси в районі села Вільноандріївка. Постраждалих немає. 

Ракетного обстрілу зазнав об’єкт інфраструктури в Заводському районі обласного центру – зафіксовано два прильоти. Є один постраждалий, який отримав поранення від осколків скла. Зараз перебуває в задовільному стані.  

Близько четвертої години ночі окупант завдав удару по складах агрофірми в Тернуватській громаді. Постраждалих немає. 

В 02:10 було обстріляне село Новоіванівка Комишуваської громади. Постраждалих немає. Руйнувань зазнали житлові будинки. Зруйновано зерносховище. 

Ворог продовжує цинічно знищувати об’єкти цивільної інфраструктури області, видаючи їх за військові цілі!

Читайте також

Від аварійної будівлі до сучасного корпусу: у Запоріжжі відкрили новий хірургічний корпус дитячої лікарні

Цифрові медичні картки, рецепти та направлення: з ЕСОЗ більше не потрібні папірці

Акція «Зупинись. Вшануй»: запоріжці долучаються до хвилини мовчання

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 934 удари по 52 населених пунктах Запорізької області

Лікарі їдуть туди, де немає лікарень: як працюють мобільні медбригади біля фронту

«Щоденними кроками – ви вже сьогодні формуєте сильну Україну», – з робочою поїздкою Запоріжжя відвідав Сергій Притула

Нові перемоги запорізьких дзюдоїстів та черлідерок

Готовність – 58 %: у Запоріжжі відновлюють пошкоджений ворогом під’їзд в одному з будинків по проспекту Моторобудівників

Дистанція пам’яті: у Запоріжжі стартує реєстрація на патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1594-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1593-го дня війни