Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На комунальні заклади культури Запорізької області очікує оптимізація

4 серпня 2022 - 15:50

Під головуванням очільника ЗОВА Олександра Старуха відбулася нарада з приводу оптимізації обласних комунальних закладів культури. Доповідав з означеного питання  директор Департаменту культури та інформаційної політики ЗОВА Владислав Мороко. 

У сучасних реаліях комунальні заклади культури частково продовжують виконувати свої функції та приносити користь державі. Наприклад, працівники музеїв залучені зараз до збереження музейних фондів, які було вчасно евакуйовано з тимчасово окупованих територій. Велика кількість працівників культурних закладів Запоріжжя беруть участь у суспільно-корисній діяльності та постійно допомагають військовим та внутрішньо переміщеним особам.

Як зазначив Владислав Мороко, наразі на тимчасово окупованій території перебувають два підпорядкованих Департаменту комунальні заклади – КЗ “Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова» ЗОР та КЗ “Мелітопольський фаховий коледж культури і мистецтв” ЗОР.

Найближчим часом буде продовжено оптимізацію закладів культури з метою забезпечення їх оптимального функціонування та впорядкування деяких категорій бюджетних витрат на їх утримання.

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також