Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Увага!

6 серпня 2022 - 08:55

Сьогодні вночі ворог завдав ракетного удару по об’єкту інфраструктури в Шевченківському району м. Запоріжжя. За попередньою інформацією, постраждалих немає. Значних руйнувань також не зафіксовано.

Вночі обстрілу з боку окупанта зазнав проммайданчик смт Степногірськ. Пошкоджена електропідстанція. Наразі у всіх населених пунктах громади електропостачання відсутнє. 

Вчора ввечері ворожий обстріл був здійснений по магістралі, що транспортує водень на ЗАЕС. Виникла пожежа. Інформації щодо постраждалих немає. Також внаслідок пошкоджень ліній електропередач 4-й енергоблок станції відключений від енергосистеми та переведений до резерву.

Читайте також

«Молодіжна столиця України – 2026»: триває прийом заявок на участь у конкурсі для громад

Все про вишиванку: перевірте свої знання

Напружена гра та сильні суперники: визначено переможця «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1546-го дня війни

Запоріжжя квітне вишиванками: містяни розповіли, чому обирають традиційний національний одяг

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.05.2026

Упродовж доби окупанти завдали 909 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.

Підприємці Запоріжжя та області!

Фотоконкурс до двадцятиріччя Всесвітнього дня вишиванки: триває прийом творчих робіт

Краса, закодована в нитках: чим дивує унікальна виставка вишитого одягу та писанок від «Запорозьких Берегинь»

«Нас вже неможливо зупинити»: досвід жіночого лідерства в Запорізькому регіоні

Війна, кохання, вірші: ветеран Євген Сєрков – про свій бойовий шлях, творчість та плани