Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Старух: «Дії окупантів ставлять під загрозу ядерну безпеку всього світу»

16 серпня 2022 - 19:55

У етері інформаційного телемарафону Freedom очільник ЗОВА Олександр Старух розповів про плани евакуації цивільного населення, ситуацію на ЗАЕС та про події у Мелітопольському районі.

  • Особливість у тому, що план евакуації було розроблено для мирного часу. Наразі значна частина області знаходиться у тимчасовій окупації. 50-кілометрова зона обов’язкового відселення знаходиться під окупацією. Тому є питання чи буде можливість провести повноцінну евакуацію на тимчасово окупованих територіях, - повідомив Олександр Старух.

Український персонал станції продовжує виконувати свої обов’язки, однак окупанти продовжують на них тиснути.

  • Оператора станції необхідно навчати 8 років. Якщо він може працювати на одній станції, це не означає, що він зможе працювати на іншій. Є серйозні проблеми з виконанням службових обов’язків персонала через складні умови. Значна частина працює дистанційно. Велика кількість об’єктів станції зайняті російськими військовими та до яких не надають доступ персоналу. Дії окупантів ставлять під загрозу ядерну безпеку всього світу, - відзначив очільник ЗОВА.

Сьогодні ворог знову обстріляв місто Оріхів. Внаслідок атаки загинула жінка, поранено 6 осіб, 3 з них електрики, які ремонтували мережі. Також було пошкоджено десятки будівель. Окупанти продовжують гатити по мирним жителям та цивільній інфраструктурі.

 


 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також