Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Теми опалювального сезону та безпечної освіти продовжують обговорювати на всіх рівнях влади

18 серпня 2022 - 10:00

Підготовка до осінньо-зимового періоду, новий навчальний рік 2022-2023 в умовах воєнного стану та інші питання розглянули на селекторній нараді, яка пройшла під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. 

У  нараді взяли участь перший заступник керівника Запорізької обласної військової адміністрації Володимир Шустов, заступники голови Геннадій Тимченко та Віталій Сиволап, начальниця апарату ЗОВА Зинаїда Бойко, а також представники профільних Департаментів. До обговорення долучився й народний депутат України Павло Мельник. 

Так, за словами Прем’єр-міністра, план з накопичення природного газу, вугілля, деревини та запасів рідкого палива в країні здійснюється з позитивною динамікою. Але очікується, що цей опалювальний сезон буде найскладнішим. Крім того, він нагадав, що у Європейському Союзі було узгоджено добровільне зменшення споживання енергоресурсів на 15%.

  • Європа реагує на енергетичні виклики, на складність проходження опалювального сезону у зв’язку з війною в Україні та кризою, яку спричиняє російська федерація. Україна має запропонувати свою відповідь на виклики, з якими ми стикнемося протягом осінньо-зимового періоду, — відзначив Денис Шмигаль.Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов поінформував про реалізацію заходів, спрямованих на зменшення споживання енергоресурсів в Україні. Зокрема, переведення теплогенеруючих підприємств на альтернативні види енергії, побутова термомодернізація, реалізація програм Фонду енергоефективності.

Крім того, під час селекторної наради торкнулися теми нового навчального року. В Уряді наголосили, що освітній процес розпочнеться традиційно з першого вересня. Враховуючи військову ситуацію, не всі батьки готові підтримати змішану форму освіти. Але, будь-якому випадку процес утворення та приведення у належний стан бомбосховищ у навчальних закладах буде продовжуватися й надалі. Як зауважили у центральному керівництві, вже відбулася низка перевірок шкіл на наявність та безпечної експлуатації укриттів. Так, певний відсоток освітніх установ вже готовий й до очного навчання. 

 

Департамент культури та інформаційної політики

За матеріалами Урядового порталу

 

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 27.09.2022

В Україні розроблено дорожню карту дій для родин захисників

Ворог поцілив ракети по Гуляйполю

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 28.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 28.09.2022, 217 доба

Будь-які злочинні дії Росії нічого не змінять. Звернення Володимира Зеленського 27.09.2022

Президент провів зустріч з міністром з питань Європи та закордонних справ Франції

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 27.09.2022

Платформа “Свідок” збирає докази воєнних злочинів росіян для Міжнародного кримінального суду

Нескорені мелітопольці не стерплять свавілля терористів на українській землі!

Енергодар та Дніпрорудне проти збройного терору та пропаганди

Довідник безбар'єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді Олени Зеленської