Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Розв'язання проблем Пологівського району на контролі обласної влади

18 серпня 2022 - 14:32

Під головуванням очільника Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха та за участі керівника Пологівської РВА Артура Крупського відбулась нарада з очільниками громад Пологівського району. Було обговорено ряд нагальних питань територій, а також підготовку до навчального року та опалювального сезону.

Цьогоріч гостро стоїть питання початку та проходження опалювального сезону в тимчасово окупованих громадах району. Наразі теріторії продовжують працювати над поповненням необхідних запасів паливних матеріалів для обігріву освітніх та медичних закладів.

  • Ми маємо опрацювати усі можливі заходи з забезпечення населення теплом, або організації обов’язкової евакуації з місць, де цього зробити неможливо через військові дії. З влади ніхто не знімає відповідальності за населення, яке проживає на цих територіях. Ми будемо тримати на контролі процес підготовку до опалювального сезону, - зазначив Олександр Старух.

Окрім того, продовжується евакуація цивільного населення з тимчасово окупованих територій. Люди активно виїздять на підконтрольні Україні території. На жаль, цей процес ускладнений через перепони з боку окупаційних сил.

В обласному центрі для пологівці продовжує працювати хаб для переселенців «Простір Єдності». За місяць роботи вже зареєстровано 5186 внутрішньо переміщених осіб. Безпосередньо у хабі евакуйованим видають набори гуманітарної допомоги, є можливість отримати професійну консультацію лікарів. Для внутрішньо переміщених осіб співробітники центру зайнятості, які працюють безпосередньо у хабі,  надають консультації з працевлаштування та допомагають з підбором вакансій, даючи можливість влаштуватися на роботу і продовжувати налагоджувати життя допоки ЗСУ звільнять наші території і люди зможуть повернутися додому.

Наразі питання освіти дітлахів Пологівського району залишається на контролі. Майже всі освітні заклади розпочнуть свою роботу у дистанційному форматі 1 вересня. Для забезпечення своєчасного початку навчального року обласна влада опрацьовує забезпечення працівників шкіл необхідним обладнанням. У Запоріжжі на базі одного з навчальних закладів буде організовано освітній хаб. 

Населення Пологівського району продовжує отримувати послуги соціального захисту. Відповідні органи нараховують виплати у повному обсязі. Отримувачам, які наразі не мають можливості отримати пенсію у відділенні пошти, кошти будуть нараховуватися на банківські рахунки. 

Департамент культури та інформаційної політики


 

Читайте також

За добу поліція зареєструвала 20 повідомлень про воєнні злочини окупантів

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 27.09.2022

В Україні розроблено дорожню карту дій для родин захисників

Ворог поцілив ракети по Гуляйполю

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 28.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 28.09.2022, 217 доба

Будь-які злочинні дії Росії нічого не змінять. Звернення Володимира Зеленського 27.09.2022

Президент провів зустріч з міністром з питань Європи та закордонних справ Франції

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 27.09.2022

Платформа “Свідок” збирає докази воєнних злочинів росіян для Міжнародного кримінального суду

Нескорені мелітопольці не стерплять свавілля терористів на українській землі!

Енергодар та Дніпрорудне проти збройного терору та пропаганди