Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Правоохоронні органи збирають інформацію про зрадників України

14 вересня 2022 - 13:00

Правоохоронними органами України здійснюється збір інформації стосовно осіб, які виконують функції з підготовки та проведення на тимчасово окупованих територіях так званих “референдумів” з метою подальшого ініціювання арешту рухомого та нерухомого майна вказаних осіб.

Це стосується осіб, які проводять подворові обходи, збирають документи, переписують особисті дані, збирають інформацію про всіх громадян, які гіпотетично можуть бути дотичними до цієї території, і таким чином формують для себе так званий електорат. Окрім того, це відноситься до осіб, які входять до так званих виборчих штабів, оперативних штабів, виборчих комісій. Така діяльність є прямим порушенням українського законодавства.

Вся територія України буде звільнена, а зрадники неминуче понесуть кримінальну відповідальність за співпрацю з ворогом проти українського народу! Добровільно ставши посіпакою ворога, колаборанти невідворотно постануть перед судом! 

У разі володіння інформацією стосовно співпраці окремих громадян України з окупантами просимо негайно повідомляти  +38 (061) 239-60-40,  usbu_zap@ssu.gov.ua 



Читайте також

«Україна завжди була квітуча, красива, вишивана», – запорізькі вишивальниці про свою творчість

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні із зниженням ціни навпіл. Торги призначені на 28 травня 2026 року

«Стежки додому вишиваємо разом»: як у Транзитному центрі відзначили День вишиванки

У Запоріжжі на Хортиці відбувся велозабіг до Всесвітнього дня вишиванки

СБУ та Нацполіція перекрили черговий канал незаконного збуту засобів ураження

Робота, стажування і гранти: у Запоріжжі пояснили, які програми підтримують людей та бізнес

Стрічки-вишиванки на честь Героїв: у Запоріжжі вшанувала пам’ять полеглих Захисників та Захисниць України

«Простір єдності – спільні рішення»: громади протестували нову модель міжрегіональної співпраці

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1547-го дня війни

Запорізьких митців та культурних діячів запрошують до участі в опитуванні «Інструменти фінансування креативних індустрій»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.05.2026

Упродовж доби окупанти завдали 839 ударів по 53 населених пунктах Запорізької області.