Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

До уваги журналістів!

20 вересня 2022 - 14:30

28 вересня 2022 року в режимі онлайн відбудеться Меліоративний форум «Комплексна реформа в секторі гідротехнічної меліорації України» за участю керівництва Мінагрополітики, Міндовкілля, Держрибагентства, Держводагентства, водогосподарських організацій, народних депутатів, Програми USAID АГРО, Світового банку, представників аграрного бізнесу.

Дата і час: 28 вересня, 10:00–14:00.

Місце: онлайн-трансляція YouTube Міністерства аграрної політики та продовольства України

У рамках форуму відбудеться круглий стіл Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики щодо обговорення законодавчих ініціатив в сфері гідротехнічної меліорації та реалізації її реформування. Зокрема, увага буде приділена Закону України «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації», проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення системи управління об’єктами інженерної інфраструктури меліоративних систем державної власності» (№ 7577), постанові КМУ від 27 серпня 2022 р. № 962 «Про затвердження модельного статуту організації водокористувачів».

Учасники обговорять, чому реформа гідротехнічної меліорації важлива для забезпечення продовольчої безпеки України в умовах зміни клімату та військової агресії росії.

Крім того, присутні також матимуть нагоду взяти участь в практичному вебінарі «Створення організацій водокористувачів», де експерти нададуть практичні кейси із запровадження нової організаційно-правової форми об’єднання аграріїв, що спільно використовують меліоративні мережі.

Акредитація ЗМІ на захід обов’язкова за допомогою google-форми до 23 вересня 2022 року. Після реєстрації представники ЗМІ отримають підтвердження участі та деталі: https://forms.gle/saiYwKnMtjojCYd66.

Реєстрація онлайн учасників за посиланням: https://cutt.ly/dCoLQIy.

 

Читайте також

Імена, які живуть у пам’яті: у Парку Честі в Запоріжжі висадили ще 205 дерев на честь полеглих Захисників і Захисниць

Тиша та спільна пам’ять: у Запоріжжі вшанували памʼять жертв Голодоморів

Роздольська громада Запорізької області відзначає 8-річчя з дня створення

«Вражений, що ви залишаєтеся орієнтованими на майбутнє навіть у найважчі часи», – Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні відвідав Запорізький край

Дім, що починається з любові: велика прийомна родина отримала житло у Запоріжжі

Упродовж доби окупанти завдали 530 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1367-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.11.2025

Свобода як відповідальність: головний урок наших революцій

«Безпека дітей – головне! Офлайн навчання школярів означає, що батьки залишаються в Запоріжжі працювати і творити майбутнє України», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України Тетяна Бережна

«Діалог влади і бізнесу»: на яку підтримку від держави можуть розраховувати запорізькі підприємці

«У Запоріжжі почула багато пропозицій, які трансформуємо в урядові рішення», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України – з робочою поїздкою у Запоріжжі