Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Старух: «Всі об’єкти, у які були влучання – цивільні»

22 вересня 2022 - 13:25

У етері проєкту «FreeДом» очільник ЗОВА розповів про ранкові обстріли обласного центру, діяльність окупантів та ситуацію на території поблизу ЗАЕС. Про все це повідомив Олександр Старух у своєму каналі в Telegram.

“Зараз ведуться рятувальні та відновлювальні роботи в точках “прильоту”: станції електроживлення, телекомунікаційному об'єкті, та інших місцях. На електропідстанції, яка забезпечує найбільший медичний заклад регіону задіяні генератори, інші медзаклади переведені на резервні лінії.

Для виправдання мобілізації у російській федерації все ж вирішили використати кейс інформаційної спецоперації по приєднанню захоплених територій. Але цей псевдопроцес на наших захоплених територіях виявився провальним, бо не вдалось організувати імітацію волевиявлення завдяки точній роботі ЗСУ по місцях зосередження організаторів процесу та запасів псевдобюлетенів. 

Онлайн-голосування у захоплених селах теж неможливе через те, що окупант постійно глушить або руйнує зв'язок.

Тримаймося, ми сильні і нас не зламати!”


Дивіться подробиці у відео:

 

 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Зі смаком черешні: в Запоріжжі погасили марку «Мелітополь – це Україна!»

Захистити запорізьке небо: на території області починають працювати дрони-перехоплювачі ворожих безпілотників

Коли мрії гартуються тривогами: в Запоріжжі відзначили найкращих випускників

Нова транспортна стратегія: у Запоріжжі подвоїться кількість муніципальних автобусів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 430 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

«Дуже чекаємо на наших Героїв», – заслужений тренер України з плавання проводитиме заняття для ветеранів

Діалог заради розвитку: голова Запорізької ОДА зустрівся з членами обласної Молодіжної ради

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Приватизація у Запоріжжі: об’єкт незавершеного будівництва у центрі міста виставили на аукціон

Ветерани та ветеранки можуть стати вчителями предмета «Захист України»: нові рекомендації від Мінветеранів та МОН

З двох прифронтових громад Запорізької області проводиться евакуація дітей разом з батьками