Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

З 24 вересня на Дніпровській ГЕС розпочнуть поточний ремонт

22 вересня 2022 - 14:30

В 2022 році планувався початок повномасштабної реконструкції з перекриттям руху греблею ДніпроГЕС. Однак, в зв’язку з триваючою воєнною агресією рф комплексну реконструкцію греблі довелось відкласти до закінчення воєнних дій. Гребля потребує поточного ремонту сталезалізобетонних прогонових будов автодорожнього переїзду по водозливній греблі Дніпровської ГЕС. Роботи розпочнуться 24 вересня з Лівого на Правий берег по одній полосі верхнього б’єфу. Завершити ремонт планується до кінця поточного року. 

Дорожній рух буде організовано з частковим перекриттям в зоні проведення робіт по одній полосі (відстань близько 100 метрів). Схему організації дорожнього руху наразі погоджено із Управлінням патрульної поліції в Запорізькій області. 

Звертаємо увагу водіїв: Дотримання вагового та швидкісного режимів є необхідною умовою для подальшої безпечної експлуатації автодорожнього переїзду та безпосередньо гідротехнічних споруд Дніпровської ГЕС.

 

За матеріалами Пресслужби Дніпровської ГЕС

 

Читайте також

Дім, що починається з любові: велика прийомна родина отримала житло у Запоріжжі

Упродовж доби окупанти завдали 530 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1367-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.11.2025

Свобода як відповідальність: головний урок наших революцій

«Безпека дітей – головне! Офлайн навчання школярів означає, що батьки залишаються в Запоріжжі працювати і творити майбутнє України», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України Тетяна Бережна

«Діалог влади і бізнесу»: на яку підтримку від держави можуть розраховувати запорізькі підприємці

«У Запоріжжі почула багато пропозицій, які трансформуємо в урядові рішення», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України – з робочою поїздкою у Запоріжжі

Ніч, що знову розбила тишу: Запоріжжя оговтується після ворожого удару ФАБом по Шевченківському району

Упродовж доби окупанти завдали 387 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1366-го дня війни

85 історій любові й болю: на меморіалі «Дерево пам’яті» у Запоріжжі з’явилися нові дзвіночки полеглих Героїв