Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Старух: «Інформаційна спецоперація, яка проводиться під дулами автоматів не може вважатися волевиявленням народу.»

26 вересня 2022 - 23:00

У етері проєкту «FreeДом» очільник ЗОВА говорив про ситуацію на тимчасово захоплених територіях області та небезпеку мобілізації наших громадян до ворожої армії. Про це Олександр Старух повідомив  у своєму телеграм-каналі:

На тимчасово окупованих територіях без змін – окупанти малюють уявні цифри, тероризують населення, бряцають зброєю. Продовжується фарс загарбників та театр одного актора. 

В тимчасово захоплених районах області залишилося менше чверті населення – більшість виїхали на підконтрольні Україні території. Вороги не можуть зрозуміти стару як світ істину – окупаційній владі не місце на наших землях. Ми тверезо оцінюємо ворожі дії, які інколи не піддаються логіці.Інформаційна спецоперація, яка проводиться під дулами автоматів не може вважатися волевиявленням народу. Це не може мати жодного юридичного підґрунтя. Вся вистава має просту мету – виправдання мобілізації. Такі дії застосовуються для залякування місцевого населення, свого роду психологічний тиск. Загарбники не розкажуть про злочини, які вони вчиняють, а навпаки, будуть зображати себе героями. Насправді війська окупантів прийшли у розвинені міста, у яких кипіло життя, будувалися нові об’єкти, було багато закордонних інвестицій та перетворили їх у руїни чи майже запустілі містечка, які ще довго після деокупації будуть відбудовуватися.

На тимчасово окупованих територіях існує реальна небезпека для чоловіків. Загарбницька влада планує в черговий раз порушити правила ведення війни та провести мобілізацію на наших територіях, примушуючи українських чоловіків воювати проти свого народу. З цією метою на пропускному пункті поблизу Василівки вже заборонили виїзд чоловікам 18-35 років.

Пам’ятайте, що громадяни України не мають зобов’язань перед окупаційною владою і не можуть бути призвані до лав ворожих формувань.

Детальніше у відео:

 

 

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Залучити світ до реалізації формули миру – зараз одне з ключових завдань для України

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 09.12.2022

Олександр Старух про оперативну ситуацію в регіоні

Олександр Старух: “Лише відповідальне ставлення до енергетичних обмежень дасть нам по-справжньому світле майбутнє”

В Запорізькій області відновлено моніторинги автобусних маршрутів

Як отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за програмою Доступні ліки у військовий час

Жителі прифронтових громад Пологівського та Запорізького районів продовжують отримувати паливні дрова

Наслідки ворожого обстрілу Запорізького району

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 09.12.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2022, 289 доба

Дякую всім, хто посилює нашу державу і допомагає людям. Звернення Володимира Зеленського 8.12.2022

Олена Зеленська відкрила розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок збройної агресії РФ