Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Інформація для ВПО

Що робити якщо затримують виплати ВПО

18 жовтня 2022 - 13:20

Виплати державної допомоги внутрішнім переселенцям нараховуються тричі на місяць: 3-го, 12-го та 23-го числа, натомість раз в місяць відбувається виплата. Якщо виникають затримки і виплати не надходять понад місяць – це технічні проблеми, які варто усувати якнайшвидше. Не чекайте, звертайтесь за роз’ясненнями. 

Таким громадянам слід  звернутися  до органу соцзахисту за місцем фактичного перебування та з’ясувати  причину. Там зобов’язані  вас прийняти – незалежно від того, де саме ви зареєстровані.

 

За матеріалами Мінреінтеграції

Читайте також

У Запоріжжі відзначили параспортсменів області

В Запорізькій школі-інтернаті «Орієнтир» навчають бачити серцем

Житлові ваучери для ВПО з тимчасово окупованих територій: стартував прийом заявок

Підтримка у кожному кроці: у Запоріжжі відзначили тих, хто щодня зміцнює систему підтримки людей з інвалідністю

Харчова безпека під час відключень світла: рекомендації Держпродспоживслужби

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.12.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 907 ударів по 25 населених пунктах Запорізької області

Запорізька аспірантка Ольга Негрій очолила Молодіжну раду при Міністерстві освіти і науки України

Синергія громад: представники громад з п’яти областей України обмінялися досвідом у галузях освіти, культури, спорту та туризму

«Я знаю, як це – знову ставати на ноги після поранень», – лікар-реабілітолог та ветеран допомагає побратимам відновлюватися

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.12.2025

«Об’єднані світлом: вільні та незборимі»: запорізька молодь долучилася до всеукраїнського форуму