Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

До уваги представників готельного бізнесу!

26 березня 2008 - 12:53

7-10 квітня 2008 року у виставковому центрі „КиївЕкспоПлаза” відбудеться виставка комплексного оснащення підприємств індустрії гостинності „МаРГо ГОТЕЛЬ 2008”.

Мета виставки „МаРГо ГОТЕЛЬ 2008” – сприяти розвитку сучасної конкурентноздатної індустрії гостинності в Україні, створити єдиний професійний майданчик для фахівців, зайнятих у готельному бізнесі, та відповідні умови для налагодження максимальної кількості ділових контактів з учасниками виставки, надати постачальникам сучасного обладнання і послуг можливість для їх демонстрації потенційним клієнтам.

Більш детальна інформація розміщена на сайті www.euroindex.ua.

Контакти організаторів виставки: тел./факс: (044) 461-93-00

Читайте також

Імена, що назавжди залишаться поруч

Спорт, який розвиває фізичні та психологічні якості: у Запоріжжі ветерани можуть безоплатно займатися греко-римською боротьбою

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 432 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1225-го дня війни

Освітній проєкт «Еліта UFuture»: тисяча школярів Запорізької області відвідають кращі підприємства України

«Війна принесла безліч болючих проблем, але й згуртувала нас», – голова Пологівської РДА Артур Крупський про життя громад Пологівщини

Запоріжжя відзначило День податківця України: кращі співробітники податкової отримали нагород

Героям – шана, ветеранам – підтримка: рішення Координаційної ради при ЗОВА

Прогнози на врожай: потреби Запорізької області у продовольчому зерні будуть забезпечені у повному обсязі

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Нова транспортна стратегія: у Запоріжжі подвоїться кількість муніципальних автобусів