Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Понад тисячу дітей перемістили у безпечні місця - у Запорізькій області триває евакуація

16 листопада 2022 - 13:30

Евакуацію дітей-сиріт, дитячих будинків сімейного типу та інтернатних закладів, а також допомогу міжнародних організацій у цьому процесі обговорили на нараді очільника ЗОВА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів.

Заступниця начальника Служби захисту дітей Ольга Сергєєва розповіла, що зі спеціалізованого дитячого будинку “Сонечко”, закладів інтернатного типу системи освіти, соціального захисту дітей, у тому числі створених громадськими та релігійними організаціями евакуйовано 791 дитину. Крім цього, в межах України переміщено 447 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані до сімейних форм виховання. Ще 592 дитини перевезено за кордон.

Крім цього, Ольга Сергєєва зазначила, що в Запорізькій області на обліку з усиновлення наразі перебуває 375 дітей та 24 сім’ї кандидатів в усиновлювачі. Всього з початку війни усиновлено 39 дітей та створено новий дитячий будинок сімейного типу.

Завдяки співпраці Служби у справах дітей із громадськими та міжнародними організаціями, гуманітарну допомогу отримало 847 таких сімей. Завдяки проєкту ЮНІСЕФ “Реалізація потреб та підтримки дітей в умовах війни”, що реалізується Благодійною організацією “Партнерство кожній дитині” спільно з Міністерством соціальної політики України, 49 сімей отримали понад 100 одиниць побутової техніки (обігрівачі, мультиварки, мікрохвильові печі, холодильники, пральні машини тощо). Крім цього, “Єврейський общинний центр Мазаль Тов” надав 49 сім’ям продуктові набори. А за сприяння Мінреінтеграції для дітей з числа ВПО було придбано 269 комплектів теплого одягу.

Що стосується функціонування служб у справах дітей, посадовиця розповіла, що наразі у штатному режимі робота відбувається лише в Запорізькому районі. Управління, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, або в зонах ведення бойових дій, працюють дистанційно. Очільник Запорізької ОВА, своєю чергою, наголосив, що представники районних військових адміністрацій повинні тримати постійний контакт зі своїми працівниками та відстежувати роботу служб.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Залучити світ до реалізації формули миру – зараз одне з ключових завдань для України

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 09.12.2022

Олександр Старух про оперативну ситуацію в регіоні

Олександр Старух: “Лише відповідальне ставлення до енергетичних обмежень дасть нам по-справжньому світле майбутнє”

В Запорізькій області відновлено моніторинги автобусних маршрутів

Як отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за програмою Доступні ліки у військовий час

Жителі прифронтових громад Пологівського та Запорізького районів продовжують отримувати паливні дрова

Наслідки ворожого обстрілу Запорізького району

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 09.12.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2022, 289 доба

Дякую всім, хто посилює нашу державу і допомагає людям. Звернення Володимира Зеленського 8.12.2022

Олена Зеленська відкрила розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок збройної агресії РФ