Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На жодній із ділянок фронту не пасуємо перед ворогом. Звернення Президента 18.11.2022

18 листопада 2022 - 23:15

Наджорстокі бойові дії на Донеччині тривають і досі, жодних помʼякшень боїв чи передишок не було. Тільки за вчорашню добу відбито близько сотні російських атак у Донецькій області. Усі наші воїни, які тримають позиції на Донбасі, – справжні герої.

Хочу сьогодні особливо відзначити прикордонників Харківського й Сумського загонів, які зараз діють саме на Донеччині. Їхні мінометні розрахунки дуже допомагають, не даючи спокою окупантам. Це те, що треба, хлопці!

Також дякую бійцям 4-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії, яка захищає Україну на Бахмутському напрямку. Розумна ініціатива та стійкість – це дві речі, які забезпечують надзвичайно корисні результати.

На жодній із ділянок фронту не пасуємо перед ворогом. Усюди відповідаємо, усюди тримаємо позиції. На визначених ділянках готуємо майбутні успіхи.

 

Читайте також

Готовність – 95 %: голова Запорізької ОДА зустрівся з мешканцями відновленого будинку

В області визначено Уповноважених з питань безбар'єрності

Оголошення про початок роботи над розробкою регіональної програми інформатизації Запорізької області на 2026 – 2028 роки

12 серпня – День жалоби у Запорізькій області

«Шлях до безпеки у 4 кроки»: чіткий алгоритм евакуації із зони бойових дій

Доступ до публічної інформації: що варто знати кожному

Без зв’язку, але не без допомоги: у Біленьківській громаді провели термінову нараду

Програма підготовки громадських інспекторів з охорони довкілля: активних запоріжців запрошують до участі

11 медалей – у спортивній скарбничці: запорізькі атлети підкорюють національну арену

Буде більше українських дипстрайків, які мають демонструвати Росії та росіянам, що мир потрібен – звернення Президента

У Запоріжжі встановили меморіальну табличку на честь полеглого Захисника Сергія Штепи

Загалом упродовж доби окупанти завдали 938 ударів по 58 населених пунктах Запорізької області