Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Старух: "Ядерний тероризм на території ЗАЕС системний і постійний"

21 листопада 2022 - 19:20

В етері програми “Свідок” начальник Запорізької ОВА розповів про ситуацію в Енергодарі та на атомній станції. Детальніше про це у телеграм-каналі Олександра Старуха:

"За минулий день територія ЗАЕС була атакована загарбником: зафіксовано 12 влучань у об’єкти інфраструктури, які забезпечують функціонування двох енергоблоків. Це був цілеспрямований обстріл, який ставить під загрозу ядерну безпеку.

Розуміючи складність ситуації у НАЕК “Енергоатом” прийняли рішення про запуск реакторів на мінімальних потужностях, що не тільки дозволить забезпечувати власні потреби станції, а й місто вторинним теплом. Але окупант не дає можливості провести необхідні дії, а станція продовжує забезпечуватися за рахунок енергомережі України. 

Гуманітарна ситуація у місті складна – енергосистема працює на межі можливостей. Працівників станції схиляють до співпраці, заважають працювати та не випускають з міста.
Чекаємо на звільнення нашого Енергодару та всієї Запорізької області! Допомагаємо ЗСУ!"

 

 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Готовність – 95 %: голова Запорізької ОДА зустрівся з мешканцями відновленого будинку

В області визначено Уповноважених з питань безбар'єрності

Оголошення про початок роботи над розробкою регіональної програми інформатизації Запорізької області на 2026 – 2028 роки

12 серпня – День жалоби у Запорізькій області

«Шлях до безпеки у 4 кроки»: чіткий алгоритм евакуації із зони бойових дій

Доступ до публічної інформації: що варто знати кожному

Без зв’язку, але не без допомоги: у Біленьківській громаді провели термінову нараду

Програма підготовки громадських інспекторів з охорони довкілля: активних запоріжців запрошують до участі

11 медалей – у спортивній скарбничці: запорізькі атлети підкорюють національну арену

Буде більше українських дипстрайків, які мають демонструвати Росії та росіянам, що мир потрібен – звернення Президента

У Запоріжжі встановили меморіальну табличку на честь полеглого Захисника Сергія Штепи

Загалом упродовж доби окупанти завдали 938 ударів по 58 населених пунктах Запорізької області