Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Старух привітав Почесного громадянина Херсона

6 грудня 2022 - 21:50

Начальник Запорізької ОВА зустрівся з волонтером та ветераном, яким пишається вся Україна. У вересні 75-річного херсонця евакуювали з окупованої території. У блакитному десантному береті, тільняшці, із прапором України і в інвалідному візку Григорій Миколайович Янченко не тільки збирав пожертви для військових у зоні АТО/ООС, але й сам регулярно їздив до бійців на передову з 2014 року.  Детальніше про зустріч Олександр Старух повідомив у своєму телеграм-каналі:

"Мав честь привітати "душу" херсонского спротиву. Відомий на всю країну волонтер дядя Гриша або Григорій Янченко евакуйований до Запоріжжя через погрози окупантів.

Доля Запорізького краю у цій війні подібна до Херсонщини: велика частина наших громад з перших днів під окупацією. Але саме такі люди як дядя Гриша власним прикладом щоденно доводять загарбнику, що їм не місце на нашій землі. Запорізька область, як і Херсон дочекається свого звільнення з під ворожої пошесті. Дядя Гриша й досі збирає кошти на підтримку наших воїнів. Такі люди надихають і дають сили рухатися далі. Доки наша земля родить  таких відважних людей - Україна непереможна!

 

Сили спротиву Запорізької області, тримайтеся! ЗСУ вже наближається!"

Читайте також

Стрічки-вишиванки на честь Героїв: у Запоріжжі вшанувала пам’ять полеглих Захисників та Захисниць України

«Простір єдності – спільні рішення»: громади протестували нову модель міжрегіональної співпраці

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1547-го дня війни

Запорізьких митців та культурних діячів запрошують до участі в опитуванні «Інструменти фінансування креативних індустрій»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.05.2026

Упродовж доби окупанти завдали 839 ударів по 53 населених пунктах Запорізької області.

В Запоріжжі провели руханку до Всесвітнього дня вишиванки

Імена, що назавжди у серцях: у Запоріжжі вшанували пам’ять 85 полеглих Захисників та Захисниць України

«Молодіжна столиця України – 2026»: триває прийом заявок на участь у конкурсі для громад

Зроблено в Україні: можливості для українського бізнесу

Все про вишиванку: перевірте свої знання

Напружена гра та сильні суперники: визначено переможця «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу