Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Маємо сформувати такий танковий кулак свободи, після ударів якого тиранія вже не підніметься

25 січня 2023 - 21:55

Сьогодні день надзвичайно приємних новин для України. Є танкова коаліція. Є рішення щодо відкриття постачання танків для нашої оборони – сучасних танків.

Я почав сьогоднішній день із розмови з канцлером Шольцом – передусім про Leopard для України. І це саме та розмова, якої ми всі очікували. Є дуже потужний крок Сполучених Штатів – так починається день за американським часом. Україна отримає Abrams, і я дякую за це рішення. Дякую особисто пану Президенту Байдену, Конгресу та кожній американській родині за відчутну силу американського глобального лідерства. Я дякую всім нашим союзникам за готовність передати нам сучасні й дуже потрібні танки.

Усе це доводить найважливіший факт для світу зараз – факт, що свобода тільки міцнішає. І те, як обʼєднано ми всі працюємо для посилення свободи, для захисту України та Європи, – це історичне досягнення лідерів, які працюють зараз.

 


Читайте також

«Діалог влади та бізнесу»: стійкість агросектору в умовах війни

Ситуація в енергосистемі напружена: енергетики прогнозують покращення, але закликають до ощадливості

Запоріжжя вшановує загиблих Захисників і Захисниць України: ще 4 нові стенди відкрили на Алеї пам’яті полеглих Героїв

Під знаком солідарності: Дніпрорудне та Бар уклали Меморандум про співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 590 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

Про імплементацію безбар’єрного простору

Грошовий сертифікат та слова подяки: у Запоріжжі привітали переможця Дефлімпійських ігор

Мінрозвитку, громади та ОВА підписали Меморандум щодо впровадження нових правил розрахунку вартості робіт під час відбудови

З 11 грудня українці можуть купувати продукти за кошти програм «Зимова підтримка» та «Національний кешбек»

У Запоріжжі відкрили меморіальну табличку полеглому Захиснику та лікарю Артуру Пономарю

Українці, які постраждали від збройної агресії рф, можуть подати заяву про репарації