Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко відвідав незламне місто Запорізької області

24 лютого 2023 - 11:45

Керівник Запорізької ОВА відвідав місто-герой Оріхів, який з перших днів війни знаходиться під ворожим вогнем. Тут немає ані електрики, ані газу та води. Проте частина місцевих мешканців продовжує залишатися у населеному пункті.

В першу чергу Юрій Малашко разом з начальником Пологівської районної військової адміністрації Артуром Крупським ознайомилися з роботою розгорнутих “Пунктів Незламності”. 

Тут люди можуть отримати різні види допомоги, зокрема гуманітарну. Обласна влада постійно допомагає громаді вдосконалювати ці осередки, аби створити комфортні умови. Також до цього активно долучаються благодійні фонди й міжнародні організації. 

Тут є буржуйки, генератори, резерв води, їжі та медикаментів, а також можливість отримати медичну та психологічну допомогу. “Пункт Незламності” обладнаний усім необхідним для людей, які попри жахливі обстріли та нестабільну роботу комунальних систем залишаються в Оріхові. 

  • Люди об’єднались та спільними зусиллями створили надійне місце. Важливо розгортати такі пункти в містах, які знаходяться в безпосередній близькості до лінії фронту та перебувають під постійними обстрілами російських військ, - зауважив Юрій Малашко.

Крім цього, очільник ЗОВА відвідав місця “прильотів”, зокрема, одну зі шкіл Оріхова. Зазначив, що ворог продовжує руйнувати цивільну інфраструктуру й порушувати всі правила ведення війни. 

  • Оріхів - це безсумнівно місце непереможних людей, які залишаються на своїй землі та чекають на перемогу України. Та я закликаю не нехтувати власною безпекою та виїжджати на більш спокійні території. Так ви допоможете нашим Збройним Силам швидше вигнати ворога з нашої землі та наблизити Перемогу, - наголосив начальник обласної військової адміністрації.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 28.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 459 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1220-го дня війни

Платформа «Діалог влади та бізнесу» у Запоріжжі: кластери – шлях до економічного зростання

«Життя – це боротьба, а боротьба – це шлях до себе»: ветеранів та їхні родини запрошують на безоплатні тренування з вільної боротьби

Як діяти під час стресу, надзвичайної ситуації чи тривоги: у Запоріжжі обговорили психологічну готовність громад

«Добре, що до нас прислухалися і зробили так, як ми хотіли», – мешканці пошкодженого ворогом будинку обживаються у відремонтованих оселях

Як отримати асистента для дитини з особливими потребами?

Дистанційний супровід для ветеранів: тепер допомога – незалежно від місця проживання

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 333 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Хвилина мовчання: тиша серед щоденних турбот