Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Кушугумській громаді завершуються відновлювальні роботи

25 лютого 2023 - 11:20

Перший заступник голови Запорізької ОДА Геннадій Тімченко перевірив хід ремонтних робіт пошкоджених у результаті російських обстрілів будинків в громаді Запорізького району.

В результаті ракетного удару постраждали приватні будинки: дахи, вікна, двері, паркани тощо. Необхідні будівельні матеріали оперативно виділили з резервного фонду за рішенням обласної Комісії ТЕБ та НС. Заступник голови ЗОДА відзначив оперативність проведення ремонтних робіт та подякував волонтерам, працівникам ДСНС та комунальним службам, які допомогли місцевим жителям полагодити їх домівки.

  • Найбільше постраждали конструкції даху та покрівлі. Ремонтникам довелося працювати дуже обережно, щоб зберегти конструкцію будинків. Завдяки оперативному реагуванню, у будівлях практично завершили відновлювальні роботи. На щастя, внаслідок ураження ніхто не постраждав, все інше відновимо після завершення війни, - наголосив Геннадій Тімченко.

Очільник громади Володимир Сосуновський подякував обласній військовій адміністрації та волонтерам за надані матеріали та допомогу у ліквідації наслідків ураження. Зазначив, що завдяки підтримці та взаємодопомозі, люди не постраждають від низької температури та залишаться у власних домівках.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

У Запоріжжі розпочалося відновлення двох багатоповерхівок, пошкоджених ворогом

Міжнародна екологічна акція «1 мільйон дерев пам’яті та життя»

У Запоріжжі відбувся відкритий конкурс юних піаністів Piano Time by C. Bechstein

«Пліч-о-пліч CAMP»: об’єднати громади – об’єднати Україну

Настільний теніс як шлях до реабілітації: як у Запоріжжі ветерани відновлюються через спорт

ПРЯМА ЛІНІЯ із Кірчевою Оксаною Миколаївною

Підприємці Запоріжжя та області!

Інвестиції у відновлення України: запоріжців запрошують долучитися до Foreign Investment Congress

У центрі Запоріжжя - безкоштовний інтернет

Впродовж доби окупанти завдали 629 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Кожне дерево – на згадку про полеглого Героя: у Парку Честі в Запоріжжі висадили ще 150 дерев

40 років після аварії: у Запоріжжі відзначили ліквідаторів Чорнобильської катастрофи